Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolet sprężynowy


Recommended Posts

Tylko że przygody z ASG jako tako nie zaczynam :)

Na razie jest mi to obojętne i sprężynówka mi wystarczy....shotgun odpada , bo nie jara mnie to :icon_confused:

Mam Glock'a 17 zapłaciłem bodajże 80 zł za niego..waży dość sporo, i po dwóch latach jestem zadowolony..

 

Chciałem właśnie tylko waszej opinii czy może mieliście z tymi modelami kontakt i ew. który z nich jest godny polecenia ;)

 

PS. A co myślicie jeszcze o tym ? http://www.taiwangun.com/pistolety-gazowe/replika-mk23-heavy-weight-gas-pistol-stti.html

Edited by PersonaNonGrata
Link to post
Share on other sites

Tylko strzelając z klamki odechce Ci się Asg. Oczywiście sprężynowej, chociaż z gaziakiem lepiej nie jest. Warto przełamać tę boleść co do pompek i kupić takową.

100% poparcia :maniak_OK:

Do tej pory nie pozbywam się pompki licząc, że ktoś, kiedyś zorganizuje strzelankę wyłącznie na pompki. To jest adrenalinka :maniak_usmiech:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
Ja polecam zdecydowanie pompke, ale jeśli zależy ci na pistolecie to weź USP od tokyo marui chociaż HFC wcale gorsze nie jest.

 

A miałeś w ręku obie klamki ? Strzelałeś z nich? Widziałeś jak zachowują się po sporym przebiegu?

Akurat ja HFC bym nie polecił. Z kilku tych "klamków" (USP od HFC) które widziałem, (jedną sam kiedyś miałem) zawsze w którejś coś pękało, strzelały również bez szału. TM robi naprawdę znakomite sprężynówki, mimo że większość części to plastik.

 

Do tej pory nie pozbywam się pompki licząc, że ktoś, kiedyś zorganizuje strzelankę wyłącznie na pompki. To jest adrenalinka :maniak_usmiech:

 

Zapraszam do Gorzowa. Co jakiś czas robimy tzw "spring- party". Zabawa przednia, jak za starych dobrych lat :)

Link to post
Share on other sites

Umarexy są słabsze od pompek TM, ale mają licencjonowane oznaczenia. Jeśli to ma być głównie wypychacz kabury, którego użyjesz czasami w sytuacji awaryjnej, to można kupić.

 

Kolegom, którzy nie strzelali się pistoletami pompkami, a takich tu widzę niemało, polecam tę zabawę. Paradoksalnie wcale nie zniechęca do asg, a wręcz przeciwnie - zabawa jest doskonała.

Link to post
Share on other sites
Zapraszam do Gorzowa. Co jakiś czas robimy tzw "spring- party". Zabawa przednia, jak za starych dobrych lat :)
Trochę daleko, to od razu wyprawa na trzy dni, ale jeśli moja Pani (też strzela) się zdecyduje to może, może... Będę w kontakcie, dzięki za zaproszenie. :biggrin:
Link to post
Share on other sites

Najlepsze co możesz zrobić według mnie to kupić to: http://gunfire.pl/pr...zelby-M56B.html, lub w wersji długiej.

Miałem ją 2 lata, a potem sprzedałem ją kumplowi.

 

Duży plus to że szczela 3 kulkami jednocześnie.

 

Polecam i Pozdrawiam drabinka.

 

bialaflaga.gif

 

A, i jest taka zasada, że nowi nie doradzają nowym, więc radzę się to tej zasady zastosować.

Edited by Didizip
Link to post
Share on other sites
szczela 3 kulkami jednocześnie.

 

To "szczelanie" 3 kulami jest moim zdaniem słabością tej repliki. Shotguny AGM, które strzelają 1 kulą, mają świetną celność jak na swoje osiągi. Natomiast 3-strzałowy shotgun rozrzuca kule. Teoretycznie to brzmi fajnie, ale w praktyce miałem taką sytuację, że kolega strzelił z niego do mnie z 5 metrów i wszystkie kule mnie minęły. Zanim zdążył załadować, dostał z mojego pistoletu sprężynowego. :cool:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...