Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Golden a Proper


Recommended Posts

Witam. Posiadam ja ci bluzę w kamuflażu woodland podobno kontrakt, firmy Golden Manufacturing CO., INC. 50% Cotton/50% Nylon.

 

A teraz moje pytania.

1. Czy jest to kontrakt czy po prostu przepłaciłem?

2. Jaki to rodzaj materiału nyco czy ripstop, a może coś innego?

3. Na rynku polskim nie widzę już tej firmy. Czy spodnie od Properra zgrywały by się z tą kolorystyką?

 

Jeszce na koniec numer seryjny: SP0100-99-D-0344

Link to post
Share on other sites

1. Kontrakt IMO. Powiedz ile dałeś.

 

Ja mam 2 bluzy- DCU i BDU ( jedna od American Apparel a druga Rutter-Rex ) i są to kontrakty.

 

2. Tkaniny były dwie- twill ( NyCo 50-50 ) i Rip-Stop ( kratka ).

 

3. Bo może tylko w szmatławcach i demobilach to jest, a taki kierownik sklepu nie patrzy na każdą metkę i nie wypisuje producenta. BDU Proppera ( chyba org. nie? ) występuje masowo na allegro. Nie sądzę, żeby jakoś się różniły kolorami.

Link to post
Share on other sites

90zł zapłaciłem za to cudo. Czyli czym się kierować kupując spodnie nie chciałbym niespodzianki, jak będą się różnić kolorystyką.

 

Kratka jest ale w przeciwieństwie do wz która wiem że jest ripstopem jest ledwo widoczna.

Edited by kolimbam
Link to post
Share on other sites

Ciuch masz kontraktowy, jeśli uda Ci się kupić kontrakt np. Proppera to różnice nie powinny być znaczące. Ciuchy z resztą mogą się nieznacznie różnić między sobą nawet w ramach tego samego kontraktu i producenta.

Kontrakt dany był na ciuch w nyco rip-stopie i taki powinieneś mieć (łatwo poznać bo ma taką siateczkę wszyta w materiał w odróżnieniu od nyco twill).

Link to post
Share on other sites

Czyli jakiego kontrakta bym nie kupił będą pasować do siebie w kolorystyce?

Nikt Ci gwarancji nie da, mundury w woodlandzie produkowane były z różnych materiałów, przez różne firmy w różnych okresach... generalnie kontrakty powinny trzymać zarówno jakość materiału jak i kolor kamuflażu, powinny się równo spierać itd.... ale gwarancji nie ma, że akurat ta konkretna bluza czy spodnie nie zachowają się inaczej.

Po prostu nie przejmuj się tym - mundur polowy to generalnie ciuch roboczy i tak należy na niego patrzeć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...