Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bezpiecznik,silnik,przewody? POMOCY


Recommended Posts

Witam,

jestem kompletnie zielony w ASG, kupiłem używanego M15A2 CA i już gdy go kupowałem to gościu wymieniał bezpiecznik przed strzelaniem bo replika nie chciała "zaskoczyć" problem w tym, że wróciłem do domu i już nie działa. Czytałem że to może być problem z baterią, kablami, a nawet silnikiem... Proszę o pomoc, co z tym robić? W serwisie pewnie skasują mnie drugie tyle co za broń zapłaciłem - 700 zł. Czytałem ,że nie powinno się kupować używanych broni jeśli się człowiek nie zna, no ale wiadomo cena skusiła, do tego gościu dorzucał jeszcze celownik optyczny, dodatkowy magazynek, ochraniacze. Co mam robić? ;(

Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki za pomoc

PS. Nie mam ładowarki nawet żeby sprawdzić czy bateria naładowana, ale skoro replika strzelała przy sprawdzaniu przed kupnem to powinno być tam mocy na choćby jeden wystrzał ;/

Edited by Age96
Link to post
Share on other sites

Witam,

jestem kompletnie zielony w ASG, kupiłem używanego M15A2 CA i już gdy go kupowałem to gościu wymieniał bezpiecznik przed strzelaniem bo replika nie chciała "zaskoczyć" problem w tym, że wróciłem do domu i już nie działa. Czytałem że to może być problem z baterią, kablami, a nawet silnikiem... Proszę o pomoc, co z tym robić? W serwisie pewnie skasują mnie drugie tyle co za broń zapłaciłem - 700 zł. Czytałem ,że nie powinno się kupować używanych broni jeśli się człowiek nie zna, no ale wiadomo cena skusiła, do tego gościu dorzucał jeszcze celownik optyczny, dodatkowy magazynek, ochraniacze. Co mam robić? ;(

Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki za pomoc

PS. Nie mam ładowarki nawet żeby sprawdzić czy bateria naładowana, ale skoro replika strzelała przy sprawdzaniu przed kupnem to powinno być tam mocy na choćby jeden wystrzał ;/

 

Ciezko cos wywnioskowac ale sprawdz wszystkie wtyczki czy sa wcisniete, nastepnie czy bezpiecznik nie jest przepalony.

Ale jesli nie masz ladowarki to ciezko :D jak mozna nie kupic ladowarki.

W kazdym badz razie jesli wtyczki sa okej wcisniete i bezpiecznik niespalony to albo batka albo silnik albo cos w GB moze styki

Link to post
Share on other sites

Z jakiej dokładnie dzielnicy Sosnowca jesteś? Być może będę mógł pomóc. A przynajmniej ustalić przyczynę nie działającej repliki :). Po podłączeniu baterii i naciśnięciu spustu replika w ogóle nie reaguje? żadnego nawet "kliknięcia"? Stawiam, że to bezpiecznik. Jeśli napisałeś, że replika przy Tobie strzeliła po zmianie bezpiecznika, być może kolejny bezpiecznik się po prostu przepalił.

Edited by Nor87
Link to post
Share on other sites

Panowie przepraszam za te tematy, ale odpowiedzi były dosyć niejasne przynajmniej dla mnie. Sprawdzę co z tym bezpiecznikiem i albo skontaktuje się Norem87 albo do serwisu do Pentagonu go zawiozę, dzięki za wszystkie odpowiedzi. Lesio masz racje, pluje sobie w brodę ,że zaufałem gościowi którego nie znam, bo dołożyłbym 100 zł i miałbym nowy M16A4. Ehh za głupotę się płaci.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli będzie palił bezpieczniki ciągle to gdzieś wali spięcia lub jest zbyt duże obciążenie na silniku aby bezpiecznik pociągnął taki prąd. Czyli w każdym przypadku oddaj na serwis. Albo wymienią/naprawią kable, albo porządnie złożą replikę. Taka rzecz nie jest specjalnie ciężką sprawą do zrobienia dla kogoś kto już trochę replik poskładał, więc myślę, że więcej niż 100 nie zawoła serwis.

Link to post
Share on other sites

Czyli tyle, ile, wg. posta wyżej, dołożyłbyś do nowej emki.

 

Poza tym 700 zł za używaka z nieznanego źródła, to dosyć dużo jak. Kupiłbyś coś fajnego i nowego za te pieniądze. Jeszcze na gumkę by starczyło, może lufę też. Tylko że nie byłaby to emka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...