Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Farbowanie arafatki


Guest Macio8

Recommended Posts

Witam, chciałbym przefarbować moją arafatkę która ma kolor pomarańczowo-czarny na kolor mniej więcej khaki-czarny albo taka lekka oliwka-czarny. Problem w tym że w moim małym miasteczku nigdzie nie mają barwnika khaki (kiedyś był) no i nie mam jak tego pofarbować. Słyszałem też o farbowaniu naturalnym, jak to działa i czy jest możliwość i z czego uzyskania takiego koloru.

 

Taki kolor :

 

http://hanet.com.pl/media/products/12611000/images/thumbnail/large_11.jpg?updated_at=1319809499

Edited by Macio8
Link to post
Share on other sites

Macio8: Gratuluje pomysłowości, niestety jestem zmuszona poinformować Cię, iż nie przemyślałeś swojego szalonego pomysłu i stracisz 7 zł, a arafatka będzie ci zalegała w szafie (w której chyba już nie masz miejsca, skoro się o to martwisz), bo nie uda Ci się osiągnąć zamierzonego efektu (bywa).

Mogłeś pomarańczową arafatkę podarować słodkiej krejzolce z gimnazjum, wydać dodatkowo 5 zł i zyskać i nową piękną arafatkę i nową (być może piękną) dziewczynę.

Link to post
Share on other sites

Z arafatką nie wyszło, ponieważ była z poliestru ale zafarbowałem inny materiał i wykonałem chustę w kolorze khaki, bardzo fajnie się sprawdza wraz z flecktarnem. ;D

Edited by Macio8
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...