Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

czym ładować?


Recommended Posts

mam problem mam dwie baterie 8,4v Ni-Cd 1500mAh chce kupić zapasowa baterie NI-MH 9,6V 1100MAh i nie wiem czy moja ładowarka ją naładuje parametry ładowarki to napięcie 8,4 250mAh, na logikę napięcie wyjściowe ładowarki jest za niskie ale wole się upewnić... jeżeli moja ładowarka jest w wypadku tej baterii bezużyteczna to jaką najlepiej ładowarkę kopić tylko nie za drogą. proszę o rade

Link to post
Share on other sites

Jeśli mogę coś doradzić to: ładowarka imax b6 (koszt ok 150 zł z zasilaczem) taniej nic lepszego nie znajdziesz. A batkę to nie kupuj nimha, w modelarskim sklepie kup lipo (za ok. 50 zł) taniej a na pewno dużo lepsza. Kupując taki "pakiet" wyjdzie Ci bardzo podobnie cenowo jak byś kupił tego nimha i jakąś ładowarkę, a będziesz miał dużo lepszy sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Prąd rozładowania = pojemność razy wydajność. 20C znaczy, że może dać 20 razy większy prąd niż ma pojemność (oczywiście dzieloną przez godziny).

Przykładowo: Pakiet 3000mAh 15C da prąd rozładowania 45A, zaś 1100mAh 30C tylko 33A. Który da większego rofa? :icon_razz2:

 

Przynajmniej ja to tak rozumiem, jak głupoty prawię, nakierować mnie - sam (jeszcze i niestety) siedzę na NiXX.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...