Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Przeczytałem dużo poradników, wątków i tematów. Popytałem też na forum maniaków którzy pomogli mi złożyć ten zestaw. Teraz chce się upewnić czy ten tuning jest rozsądny i czy wybrałem odpowiednie części.

 

Moją repliką jest mp5 041B od Cymy.

 

Sprzęt który wymieniam to :

 

-Gumka Hop-up Systema ENERGY

 

-Sprężyna SP130- Guarder

 

-Szkielet gearboxa v.2 wzmocniony - Guarder

 

-Akumulator firefox 9.6V

 

-Łożyska ślizgowe 6 mm Systema

 

 

Panie adminie przepraszam za ten spam z moimi tematami ale ten jest już ostatnim.

Link to post
Share on other sites

Może lepiej zamiast sprężyny i GB zainwestuj lepiej w lufę precyzyjną? Np. taką Systemy -> http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=440 Co do gumki hop'a nie mam nic przeciwko sam z niej korzystałem, przez półtora roku. teraz ją profilaktycznie wymieniłem.

Szczerze to też mam tę replikę na oku, raczej bym MP5 robił na CQB. Ale rób jak uważasz.

Edited by Jankus
Link to post
Share on other sites

Powiem tak. Nie używam mp5 na bliskie kontakty. Preferuję gazówki które mam 2 m9 i colta hi-cape. Mp5 używam w lesie na dosyć duże kontakty więc potrzeba mi mocnego karabinu a ,że mam sentyment do mojej repliki chcę w nią zainwestować i moje pytanie nadal brzmi czy sprzęt który wybrałem będzie "pasować"?

Link to post
Share on other sites

Może być tak,że będziesz musiał podpiłować body,żeby ten nowy szkielet gb wszedł,choć tak nie jest zawsze.Ja zamiast nowego szkieletu,Dałbym słabszą sprężynę np. sp110,sp120.Przy dobrym uszczelnieniu będziesz mieć wystarczająco fps(ok 420fps) ;),i zainwestował w coś innego,np zespół tłok-cylinder-dysza,bo reszta chińczykom dobrze wyszła.Nie miałem nigdy v2 cymy więc co do szkieletu się nie wypowiem :)

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...