Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MAJÓWKA Z ASG " Operacja Borneo 2012"


Recommended Posts

nowy1r1c1.jpg

Witam

Zapraszam na

VII Edycję Majówki z ASG Operacja Borneo 2012.

 

Forum znajduje się pod adresem

 

www.majowkawbornem.lh.pl/forum/

 

REJESTRACJA

http://www.majowkawbornem.lh.pl/index/rejestracja.html

 

VI EDYCJA”MAJÓWKA Z ASG „OPERACJA BORNEO 2012”

 

TERMIN: 28. 04 - 3.05.2012

 

LOKALIZACJA

Teren opuszczonego poradzieckiego poligonu na terenie byłego Garnizonu Borne Sulinowo

ul. Towarowa

 

Zaliczka na Majówkę 2012:

Zaliczka wynosi 80 zł / osobę.

Kwotę tę należy wpłacić w ciągu 14 dni od momentu rejestracji na nr konta podany w mailu rejestracyjnym. W tytule koniecznie należy podać nr PESEL !! Na tej podstawie księgowane będą wpływy !! Dopisek: Majówka z ASG 2012

Po upływie 14 dni, jeśli wpłata nie zostanie dokonana dane automatycznie zostaną wykasowane. Jeśli nadal ktoś będzie chciał uczestniczyć w Majówce trzeba będzie zarejestrować się ponownie. Ostateczny termin rejestracji to 15. kwietnia 2012.

 

Zaliczka zawiera koszty:

 

# Identyfikatora

 

# Gazety zlotowej głównie dla dowódców Teamów (nakład ograniczony)

 

# Wydruk dokumentów, waluty zlotowej, plakatów, map.

 

# dwóch posiłków

 

# Zaplecza socjalnego tj wody do mycia, toalet przenośnych

 

# Ubezpieczenia imprezy

 

# Drewna na ogniska

#Wynajęcia pojazdów

 

# Wywozu śmieci

 

# Podłączenia do prądu (ładowanie batek, telefonów, oświetlenie obozu off game itp.)

 

# Ogrodzenia i oznakowania terenu obozu off game

 

# Rekwizytów, łączności oraz wszystkich innych kosztów przeprowadzenia planowanego scenariusza

 

SCENARIUSZ

 

W roku 2011 walki przyjęły zadziwiający obrót.

Nerun raz po raz pierwszy od 2009 roku zaczął przejawiać potężną inicjatywę i zdobywać znaczną przewagę w wieloletnim sporze przejmując w zastraszającym tempie wszelkie punkty strategiczne, lecz porzucał je po zdobyciu ponieważ dowódca ANDRZEJ zauważył , że utrzymanie małego aczkolwiek strategicznie niepokonanego terenu, bogatego w Andurium da dużo więcej korzyści niż utrzymywanie wielkich bezpłodnych połaci ziemi. Dodatkowo Nerun jako niezrównana potęga przestworzy zarówno co do lotnictwa cywilnego jak i wojskowego poświęcił sporo czasu i funduszy na umocnienie lotniska i badania nad bezzałogowymi samolotami szpiegowskimi.

 

Saria już na początku poległa całkowicie, a ich dowódca Moriusz uznany za zdrajcę i nieudacznika został skazany przez sąd polowy na karę śmierci. Egzekucja została wykonana na oczach wszystkich zgromadzonych w nocy z 30 kwietnia na 1 maja.

Saria w parę godzin po rozpoczęciu walk została sama….

Pomimo tak złego obrotu sprawy Państwo Saryjskie szybko niczym feniks powstało z popiołów. Dzięki zaangażowaniu patriotów Saryjskich i pod nowym niesamowitym dowództwem Czystego Nieba ruszyło zjednoczone i gotowe do walki. Na początku 2012 roku udało im się wybudować antenę satelitarną wykorzystującą starego satelitę sprzed wielkiej wojny co poskutkowało dostępem do nawet ściśle tajnych danych Nerun.

 

Kebur ….

Kebur jako zupełnie sztuczny twór (połączenie w obliczu zagorzenia ze strony BM)pod dowództwem Wikarego pilnował tylko i wyłącznie swojego mizernego spłachetka ziemi. Tibera, która liczyła na wsparcie musiała zerwać sojusz z nimi bowiem cały czas dochodziło do narastających aktów agresji ze strony innych państw, które to akty pozostawały obojętne dla władz Kebur. Nawet porwanie przez BM pani Burmistrz nie wzmożyło ochrony miasta. W sobotę po załamaniu się dowództwa inicjatywę przejął oficer polityczny Borek, który pomimo siedmiu śmierci starał się utrzymać morale swoich ludzi i godnie prowadził ich do walki. Niestety pomimo prób utrzymania się w Eston, Keburczycy zostali zepchnięci do lasów na zachodnich rubieżach państwa, a Tibera została zrównana z ziemią i przejęta przez Sarię. Keburczycy od tej pory mogli tylko prowadzić wojnę partyzancką w celu odzyskania dawnych ziem, a jedynym ich skarbem okazało się ujęcie wody pitnej oraz w pośpiechu wyniesione z Banku zapasy Andurium.

 

Bezdomni Tiberańczycy uciekając przed pożogą wojenną znaleźli schronienie w zniszczonym Eston, które najeźdźcy Neruńscy po ograbieniu pozostawili prawie całkowicie zrujnowane. Postanowili odbudować miasto. Pamiętni nieudanych sojuszy stworzyli własną armię i politykę tworząc Wolne Miasto Nową Tiberę, które powoli zaczęło odradzać się z ruin. Stworzyli Bank Andurium który spowodował, że są samowystarczalni względem finansowym. (nikt nie wie czy nie doszło do porozumienia z BM – Burmistrz zaprzecza tym pogłoskom). W styczniu wybudowali ogólny silnie strzeżony obóz jeniecki który przyjmuje jeńców nie zależnie od narodowości i dodatkowo przynosi niezłe dochody.

 

BM Pod koniec walk w 2011 roku po sojuszu z Sarią przejęło Gardło Kassandry, a następnie wykorzystując zamieszanie rozrosło się w siłę i przejęło terytoria starych kopalni Andurium, zakładając tam swoją bazę wypadową. Przejęli całkowicie wydobycie pierwiastka i stali się dyktatorem cen, bowiem nowe kopalnie na terenie Nerun były bogate aczkolwiek zbyt małe aby można było eksportować pierwiastek i zaspakajały tylko potrzeby Neruńczyków. Dodatkowo w grudniu rozeszła się pogłoska o nowym odkryciu Superandurium. Do tej pory nie została ona potwierdzona.

Edited by Ruda Max
Link to post
Share on other sites

SARYJCZYCY .... PRZYBYWAJCIE !

50%2525herb_sarii5.jpg

Towarzysze z odległej ZONY - PRZYBYWAJCIE !

Jeśli ZONA Was wygnała,

Jeśli macie dość anomalii,

Jeśli chcecie żyć wolni jak w ZONIE ale bez jej brzemienia,

SARIA na Was czeka !!!

SARIA Was Przygarnie !!!

SARIA Was Nakarmi !!!

SARIA Was Ochroni !!!

SARIA da Wam TO czego PRAGNIECIE !!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dodatek do scenariusza:

 

Ruda napisał/a:

W roku 2011 walki przyjęły zadziwiający obrót.

Nerun raz po raz pierwszy od 2009 roku zaczął przejawiać potężną inicjatywę i zdobywać znaczną przewagę w wieloletnim sporze przejmując w zastraszającym tempie wszelkie punkty strategiczne, lecz porzucał je po zdobyciu ponieważ dowódca ANDRZEJ zauważył , że utrzymanie małego aczkolwiek strategicznie niepokonanego terenu, bogatego w Andurium da dużo więcej korzyści niż utrzymywanie wielkich bezpłodnych połaci ziemi. Dodatkowo Nerun jako niezrównana potęga przestworzy zarówno co do lotnictwa cywilnego jak i wojskowego poświęcił sporo czasu i funduszy na umocnienie lotniska i badania nad bezzałogowymi samolotami szpiegowskimi.

 

Saria już na początku poległa całkowicie, a ich dowódca Moriusz uznany za zdrajcę i nieudacznika został skazany przez sąd polowy na karę śmierci. Egzekucja została wykonana na oczach wszystkich zgromadzonych w nocy z 30 kwietnia na 1 maja.

Saria w parę godzin po rozpoczęciu walk została sama….

Pomimo tak złego obrotu sprawy Państwo Saryjskie szybko niczym feniks powstało z popiołów. Dzięki zaangażowaniu patriotów Saryjskich i pod nowym niesamowitym dowództwem Czystego Nieba ruszyło zjednoczone i gotowe do walki. Na początku 2012 roku udało im się wybudować antenę satelitarną wykorzystującą starego satelitę sprzed wielkiej wojny co poskutkowało dostępem do nawet ściśle tajnych danych Nerun.

 

 

Niewątpliwie Sarii pomogło wezwanie… wezwanie o pomoc skierowane do Stalkerów. Po tym krzyku rozpaczy Czyste Niebo - grupa naukowców i Stalkerów, badających jakże odległe od Saryjskich lasów tereny ZONY postanowiła odpowiedzieć i przyłączyć się do szeregów Braci SARII, aby im pomóc.

Jak mówią o sobie:

Jesteśmy frakcją nie szukającą wrogów, która chciała jedynie poznać tajemnice tego co dzieje się na terenie ZONY, a ZONA zarazem piękna i straszna jest. To wyludnione i opuszczone terytorium z podziemnymi kompleksami badawczymi, zaniedbanymi bazami wojskowymi, służące za poligon doświadczalny nad nowymi technologiami. Radioaktywny teren pokryty jest otwartymi miejscami z wypaloną ziemią, trującymi mgłami i śmiercionośnymi anomaliami grawitacyjnymi. Jest to świat po straszliwej katastrofie, a po środku tego piekła znajduje się Czarnobylska Elektrownia Atomowa.

Nie wchodziliśmy w drogę innym. Nie podbijaliśmy terenów innych osadników, jedynie chcieliśmy mieć możliwość badania miejsc występowania zjawisk dla reszty świata uznawanych za niemożliwe; Wysypiska, Czerwonego Lasu. Badać tylko chcieliśmy i dla nauki nie dla bogactwa wiedzę poszerzać.

Wiedząc o tym Bracia z Sari znaleźli sposób by się z nami skontaktować i prosić o pomoc. Szukali kogoś kto pozwoli zbadać i zrozumieć niezwykłe możliwości oraz mutagenne działanie rzadkiego pierwiastka jakim jest Andurium . Wiedzieć Wam trzeba, że w ZONIE nie jeden artefakt zbadaliśmy i nie jedną anomalię opisaliśmy. Nie jedno cudo; pozwalające wodę w wino zmienić odkryliśmy.

Przekonano nas byśmy wsparli lokalnych naukowców, oraz partyzantów. Wspomnieć muszę że mimo iż nie szukaliśmy zwad w ZONIE, to niejednokrotnie musieliśmy walczyć z Bandytami, Renegatami, czy też regularnie spierać się z wyszkolonymi i bardzo dobrze uzbrojonymi oddziałami regularnej Armii Czerwonej. Stąd też rozległą wiedzę i doświadczenie nie tylko naukowe posiadamy.

 

Po przybyciu w 2011r do Saryjskich ziem zastaliśmy przerażający obraz. Okazało się że to gdzie walczyliśmy na co dzień czyli nasza ZONA nie wiele różni się od tego co nazywano SARIĄ .

Saria nie istniała, zgliszcza, gruzy, a wokoło śmierć i przerażenie. Sztab - klub zapijaczonych ochlapusów, dowództwo nie trzeźwiało od tygodni, nie miało pojęcia co się dzieje w państwie ani z jego ludźmi, ani z samym Andurium, które badać mieliśmy.

Ponieważ łączyła nas umowa – zostaliśmy by się z niej wywiązać. Aby badania móc prowadzić musieliśmy najpierw przejąć kopalnie, zabezpieczyć teren i przygotować się do prac. Wraz z grupą S.T.A.L.K.E.R.'ów objęliśmy dowództwo. Udało się ustabilizować sytuację.

Do ideału jeszcze nam brakuje, lecz w tym roku osiągniemy sukces dzięki determinacji jak i wsparciu braci S.T.A.L.K.E.R.'ów którzy podążają różnymi drogami z ZONY walczyć za Sarię, za Andurium, odkrywać nową tajemnicę.

Link to post
Share on other sites

POST UMIESZCZONY NA OFICJALNYM FORUM MAJÓWKI Z ASG ZATYTUŁOWANY "PROWOKACJA CZY GŁUPOTA"

 

Właśnie otrzymałam maila, który mnie naprawdę zaskoczył. nie wiem czy Pan piszący do mnie chciał sprowokować czy po prostu jest "dziwny".

Poniżej zamieszczam jego całą jego treść oraz odpowiedź której udzieliłam. (taki sam post umieszczam jak napisałam w mailu zwrotnym na: K.S. Viking i na WMASG). JAKO ORG NIE WIEM CZY TO WYBRYK CZY NALEŻY SIĘ BAĆ ...

Dodam, że jeśli jest to głupi kawał, to wypraszam sobie tego typu rzeczy !!

 

Witam.

Cała Pana wypowiedź oraz pytania, które zadaje mi Pan w mailu zakrawają na kpinę, dlatego też umieszczę Pana korespondencję na forum zarówno Majówki jak i K.S. Viking, na który to Team Pan się powołuje oraz na WMASG.Oczywiście zamieszczę Pana adres e-mail. Moja odpowiedź na wszelkie pytania brzmi: NIE. Ma Pan zakaz wstepu na Majówkę.

 

Samanta Burkowska/ Organizator Majowki z ASG

 

----- Original Message -----

From: (mam ten adres)

To: zlotborne@op.pl

Sent: Wednesday, March 07, 2012 1:01 PM

Subject: zapytanie organizacyjne

 

 

Witam.

 

 

 

Jestem z Czarnkowa...(to takie zapyziałe i zapomniane przez Boga miasteczko w woj. Wielkopolskim około 30 km na południowy zachód od Piły).

 

...kiedyś należałem do formacji K.S. Viking, ale po dwóch miesiącach mnie wywalili, bo nadużywałem alkoholu i ponoć (to NIEPRAWDA i nieprzychylnych ludzi pomówienie tylko!!!) molestowałem niepełnoletnich kolegów z teamu...

 

 

 

chciałem przyjechać na Waszą imprezę Borneo 2012, bo słyszałem że dajecie gratis piwo i można strzelać w oczy (tego mi zawsze w ASG brakowało hurrraaaa), jednak mam wcześniej kilka pytań:

 

 

 

-czy można przyjechać na jeden nocleg (wtorek+środa) za kwotę pomniejszoną oczywiście adekwatnie?

 

-czy mogę ze sobą wziąść swojego amstaffa (on naprawdę już prawie nie gryzie)?

 

-czy płatności można dokonać na miejscu (koniecznie musi być przelew)?

 

-czy Skłodowska była kobietą?

 

-czy moja przynależność do konkretnej formacji może być zdefiniowana dopiero po moim przyjeździe na miejsce?

 

-w jakich okolicznościach można dźgać nożem przeciwnika w głowę (w regulaminie nie było to precyzyjnie sformuowane)?

 

 

 

 

 

pozdrawiam KAMERON.

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Nie znaleziono wirusa w tej wiadomości przychodzącej.

Sprawdzone przez AVG - www.avg.com

Wersja: 9.0.927 / Baza danych wirusów: 271.1.1/4256 - Data wydania: 03/07/12 08:34:00

 

Link to post
Share on other sites

Panowie i Panie. Właśnie otrzymałam maile z tłumaczeniem, że to był żart.

Zrozumiałabym takie coś, gdyby zrobił to ktoś kogo znam, ale nie zupełnie obcy pan X. W takich przypadkach wykazuję zerowe poczucie humoru, bo nigdy nie wiem z kim mam do czynienia (zawsze muszę założyć, że to co napisał może zagrozić innym Uczestnikom). Uważam, że jeśli to "był żart" to mało śmieszny i bardzo nie na miejscu, dlatego też podtrzymuję zakaz wstępu dla Pana Kamerona na Maj.

Link to post
Share on other sites

"dobry żart tynfa wart".Ten był mocno, mocno średni.Może autor uprawia "black humour"Tak czy owak,tu przydałoby się"colossal sense of humour",ale i tak to co napisał ociera się o horror.Jednak zaprosiłbym typa a na wszelki przypadek można przygotować dwie klatki. AHA Skłodowska był kobietą :zastanawia: chyba.

Edited by dziadekmarek1
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

UWAGA !!

 

W TRAKCIE TRWANIA MAJÓWKI BĘDĄ DO WYGRANIA DWIE NIETUZINKOWE NAGRODY W POSTACI:

I MIEJSCE

logohuman.png

Obóz sportowo-rekreacyjny Aktywne Lato z HumanSport 2012.

Wśród atrakcji czeka na uczestnika pływanie, tenis, łucznictwo, konie, spływ kajakowy, unihokej, badminton, taniec, wspinaczka, park linowy, biegi na orientacje, zajęcia survivalowe, gry zespołowe, wycieczki, dyskoteki, ogniska i niespodzianki. Nie sposób by ktokolwiek się nudził podczas tego obozu. Nad całością czuwać będzie profesjonalna kadra oraz obsługa medialna wyjazdu. Zobaczcie film z poprzedniego obozu na stronie SPONSORA gdzie umieszczone są także wszystkie szczegóły - www.drawsko.lato.humansport.pl

 

II MIEJSCE

komandos3.jpg

Spływ kajakowy rzeką Piławą dla 2 osób (jeden kajak), który ufundowała Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego KOMANDOS. www.rekreacja.bornesulinowo.pl

 

Można będzie je wygrać w następujący sposób:

 

W 5 zrzutach następujących co ok. 6 godzin będą umieszczone kupony. Jeden kupon na zrzut. Ekipa, która przejmie zrzut, tak jak zwykle staje się właścicielem gadżetów, zawartych w paczce oraz Kuponu, z którym należy udać się do Sztabu. W sztabie cały Team (lub wszyscy, którzy brali udział w udanym przejęciu) dostaje oznakowane karteczki i każdy na swojej wpisuje swój nr ID, po czym wrzuca karteczkę do zaplombowanej urny. W przypadku jeśli ten sam Team po raz drugi przejmie zrzut z Kuponem, kupon należy przekazać do Sztabu i zostanie on dołączony do najbliższego następnego zrzutu, tak aby jak największa ilość osób mogła na kupony zapolować. Po zakończeniu rozgrywki podczas apelu końcowego urna z losami zostanie otwarta i odbędzie się losowanie w/w nagród.

 

Cała procedura została obmyślona tak, aby nagród nie wylosowali Uczestnicy, którzy Majówkę traktują jak imprezę lansowo - grilową, a tylko Ci, którzy biorą czynny udział w rozgrywkach. Ma to zachęcić wszystkich do zabawy w polu, a nie pod namiotem przy piwkowaniu i grilowaniu.

 

W zależności od tego co Majówka dostanie od Sponsorów rozpiszę podobne zawody na inne cenne nagrody miedzy innymi na gadżety z Miwo Military Praszka. Dalsze informacje niebawem.

Pełną listę Sponsorów, Partnerów oraz Patronów Medialnych umieszczę pod koniec tygodnia (ok 24 marca)

 

Pozdrawiam

Ruda

Edited by Ruda Max
Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał kolega z odległej ZOONY - Sarii - przybywajcie !!!!!!!

Ale pamiętajcie, że macie wybór, którego on wam nie dał.

Ja jestem posłańcem Armii Pana, ja jestem tym, który Was poprowadzi, ja jestem tym jedynym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NERUN - NIGDY SIĘ NIE PODDAJEMY - HUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam. Mam pytanie do organizatora. Nie mogę się zarejestrować na forum majówki. Gdy wpisuję wszystkie dane (zarówno te wymagane i te niewymagane) i wciskam wyślij, wyskakuje mi napis, że wszystkie pola oznaczone * muszą być wypełnione. Ktoś wie o co tu chodzi?

Link to post
Share on other sites

Musiałeś jednak pominąć jakieś pole lub format w jakim wpisałeś dane jest zły.

 

Spróbuj jeszcze raz , może w innej przeglądarce - jeśli się nie uda, daj znać - podasz dane na maila organizatorowi - to wpisze Cię "ręcznie"

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Podsumowanie.

Dziękuję Sponsorom za wielką pomoc w zorganizowaniu Majówki.

 

Dziękuję wszystkim Uczestnikom za przybycie, Dowódcom za trud prowadzenia swoich stron, Saryjczykom za wybudowanie i obronę profesjonalnej bazy, Keburczykom za cudowną partyzantkę, Neruńczykom za nieustępliwość w działaniach, NT i Strażnikom Obozu jenieckiego za profesjonalne wykonywanie powierzonych im zadań, Sztabowcom za pomoc, DHL za dostarczanie paczek. Dodatkowo bardzo dziękuję za porządek, który po sobie zostawiliście. Zarówno off game, jak i baza Kebur, Nerun, NT były naprawdę posprzątane.

 

Na spokojnie wszystko jeszcze raz policzyłam

Oto końcowe wyniki Stron:

 

Kebur 890 p.

Nerun 750 p.

Saria 440 p.

BM 80p.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...