Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Raider jako pierwsza replika?


Recommended Posts

Nie baw się w żadne ekonomy niby dla początkujących, nawet jeśli to G&G.

Ma body z abs, a dla mnie to dyskwalifikacja nawet jakby można było nią rowy kopać.

Zainwestuj lepiej w repliki serii ASG/KWA

1

2

Jeden jest "stówkę" droższy ale ma bardzo dobry gearbox oraz metalowe body.

Będziesz na pewno bardziej zadowolony z tego kwa niż z eko G&G

Link to post
Share on other sites

Czyli stary numer - albo od razu wywalisz pół pensji na KWA albo kupuj kałasza albo gietkę (chryste, jakie one są brzydkie). Raider zainteresował mnie z uwagi na możliwość rozbudowy (latarka, tłumik, kolimator i inne duperele), o blow back właściwie nie dbam, słyszałem po prostu, że w tej cenie ten G&G jest dość „PRO” jak na M-kę.

Link to post
Share on other sites

Tego już szukałem, zresztą była już o tym osobna dyskusja na forum. Teraz chciałem zapytać o ten konkretny model bo G&G w opinii wielu jako marka stoi wyżej niż chińskie cuda.

 

Nie pomyliłeś G&G z G&P? Btw. zwykłe M4 z G&P można chyba już kupić za 890zł (?). Według mnie to lepsza opcja niż plastikowe G&G z BB.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Powoli widzę robi się głupia opinia o M'kach G&G :)... no cóż, pogratulować.

Tak stoi wyżej i to wiele wyżej. plastikowe to może być boyi, tutaj mamy trwały, jeden z najlepszych absów.

Co tydzień widzę ok. 8-10 M'ek G&G, w tym swoją.. i mogę szczerze polecić.

 

Osoby, które nie miały ich w rękach to po prostu forumowi hejterzy głoszący smieszną opinię o słabych M4/16 G&G

Link to post
Share on other sites

Powoli widzę robi się głupia opinia o M'kach G&G :)... no cóż, pogratulować.

Tak stoi wyżej i to wiele wyżej. plastikowe to może być boyi, tutaj mamy trwały, jeden z najlepszych absów.

Co tydzień widzę ok. 8-10 M'ek G&G, w tym swoją.. i mogę szczerze polecić.

 

Osoby, które nie miały ich w rękach to po prostu forumowi hejterzy głoszący smieszną opinię o słabych M4/16 G&G

 

 

:bialaflaga:

Co Ty możesz wiedzieć na temat tego jakie repliki trzymałem w rękach...

Napisałem jedynie,że według mnie lepszą opcją będzie G&P z metalowym korpusem bez BB,mniej więcej w takiej samej cenie.

No cóż,pogratulować.

Link to post
Share on other sites

:bialaflaga:

Co Ty możesz wiedzieć na temat tego jakie repliki trzymałem w rękach...

Napisałem jedynie,że według mnie lepszą opcją będzie G&P z metalowym korpusem bez BB,mniej więcej w takiej samej cenie.

No cóż,pogratulować.

 

A czy w powyższym poście jest coś na temat domyślania się jaką replikę ty miałeś w twoich łapkach ? No ;)

Dziękuje.

Link to post
Share on other sites

No właśnie, a propos trzymania repliki w rękach – ja macałem dotąd budżetowe karabiny i przyznam, że różnica między metalem a dobrym kompozytem nie ma dla mnie większego znaczenia. Liczy się dla mnie to, by replika nie rozleciała mi się w rękach po roku strzelania.

 

Przeszukując strony sklepów wpadłem na dwie repliki, które są w zasięgu moich wydatków (+/- jedna wypłata). Pierwsza jest ta od GFC http://gunfire.pl/product-pol-1152195833-Replika-karabinku-GF4-CQBR-ASCU-Upgraded.html (wersja ze zintegrowanym ASCU), druga to właśnie Raider. Waham się teraz bo obie mają swoje plusy i minusy.

Link to post
Share on other sites

Konstrukcja korpusu M4/M16 jest taka, że mając plastikowe body dość łatwo je złamać w okolicy mocowania kolby. Dlatego lepiej kupić metalowe.

 

Z tych dwóch propozycji wybrałbym... trzecią. KWA lub ASG KWA za podobną sumę, czyli 1000 zł. Świetnie strzela, dobrze wykonane i ma kosmiczne możliwości tuningu za bardzo korzystne pieniądze (w zasadzie można zmienić tylko sprężynę).

Link to post
Share on other sites

Znalażłem jeszcze coś takiego – M4 CQBR od Cybergun link: http://www.cybergun.pl/colt-m4-cqb-full ... 8491t.html oraz dla porónania ten http://allegro.pl/colt-m4-a1-cqbr-full- ... 38421.html widać, że to ten sam, znalazłem go już na kilku stronach. Co o nim sądzicie?

 

Znalazłem jeszcze coś takiego – M4 CQBR od Cybergun link: http://www.cybergun.pl/colt-m4-cqb-full ... 8491t.html oraz dla porónania ten http://allegro.pl/colt-m4-a1-cqbr-full- ... 38421.html widać, że to ten sam, znalazłem go już na kilku stronach. Co o nim sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Ja od siebie mogę polecić eco wersje G&G. Miałem niejedną i żadna nie sprawiała żadnych problemów. Plastikowe body jest solidnie wykonane i wygląda o wiele lepiej niż niektóre metalowe body. Nigdy mi się nic w nim nie ułamało ani uszkodziło.

Oczywiście KWA jest od nich lepsze ale jest spora różnica w cenie i uważam, ze na początek G&G w eko wersji będzie git :)

 

IMO Cybergun odpada

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...