Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie o mp5 ( nigdzie tego nie znalazłem)


Recommended Posts

Siema , Pytanie stawiam do bardziej zaawansowanych graczy , czy Replika mp5 Cm.041 Nadaje się do Lasów , niestety na mój wzrost tylko taka replika będzie dla mnie odpowiednia , ( 1,65m) Mój budżet wynosi około 900 zł. tak mniej więcej zasięg 60 m by starczył , też by się nie posypała , nie znam się za bardzo na tuningu więc zwracam się do was o prośbę , Up wiem wiem że jest opcja szukaj ale o tym czy replika nadaje się do lasu nie znalazłem żadnych informacji . Mniej więcej proszę o jakieś sensowne odpowiedzi ,

 

Ps : jeśli to nie ten dział to przepraszam . Z góry dzięki ;)

Edited by Laster
Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę (pomijając snajperki) nie ma czegoś takiego jak replika do lasu czy do cqb. Nikt ci nie zabrania biegać po lesie ze sprężynową klamką, albo po budynku z m14 (z dostosowaną prędkością wylotową oczywiście). A mały zasięg możesz uzupełnić sposobem rozgrywki. (zawsze można stuningować). Jaki zasięg ma ta mp5? Nie wiem, ale to ,to akurat na forum raczej znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o to że jaki ma zasięg , bo chce ją właśnie stuningować na taki mniej więcej 60 m , Zadałem to pytanie ponieważ jak pytam osoby o mp5 do lasu to mnie wyśmiewają i uważają że jest to broń tylko DO LASU

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Osoby, które Cie wyśmiewają prawdopodobnie mają pewnie miliony FPS w swojej pro replice.

 

Mam jedną Cm.041 u siebie na serwisie i powiem, że zasięg ma bardzo ładny i nie jeden "pro" gracz może zazdrościć zasięgu - choć mają repliki do lasu.

 

Polecam wymianę gumki HU na starcie i sprężynę na M120 Guardera. Niby w środku jest M120 - ale wiadomo jak to z chińczykami bywa. Potem możesz zakupić preckę.

 

A tak swoją drogą, to nie wiem co ma wzrost do repliki. Idąc Twoim tokiem myślenia, to rosły gracz AS mający 2,10m to odpowiedni będzie Barrett :icon_razz2:

Edited by Tomek_GGRS
Link to post
Share on other sites

Sam posiadam 1 mp5 z cymy + dwie które poszły na części :). Nic nie trzeba wymieniać zbytnio w nich. Dodam że części pociągną bez żadnego wahania m150.

 

Zainwestuj w nową gumkę tylko ewentualnie dla lepszej kultury pracy podkładkowanie i zależy od springa łożyska. Springi te w cymie się nie ubijają szybko FPS są do dziś takie jakie były na początku.

 

Dla lepszego skupienia lufa precyzyjna chodź ta na początku zła nie jest.

 

A jeśli chcesz mieć ponad 400fps zamontuj uszczelnianą dyszę. Powinno być jakieś 410-420fps

 

Dobra bateria i gotowe.

 

U mnie mp5 ma 412-416 fps zasięg maksymalny 64 metry. Trafić idzie w człowieka na 58 metrach spokojnie chodź wiadomo 10/10 to to nie będzie :).

 

A co do zakupu jeśli masz te 900zł to kup używkę najlepiej. Dasz maks z 400zł z jakimiś gratisami a jak by było coś popsute to masz 500zł na naprawę GB a jak śmigać będzie to dodatkowe bajery. Koli, prec lufa, 30 tysięcy magów po 30 kulek :D

Edited by Brzuski
Link to post
Share on other sites

Człowieku! Męczyłeś mnie na PW dzień w dzień i dalej jeszcze repliki nie kupiłeś!? Zlitujcie się i wywalcie ten temat do zielonych, bo teraz będzie was bombardował linkami z allegro i z komisu.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Mazar wybacz ale ja jak coś kupuję to się zastanawiam trochę czasu , już taką cechę mam i nie zmienisz tego -.- , twoje rady mi pomogły i to bardzo , ale też wole wysłuchać co inni mają na ten temat do powiedzenia , ale widzę że nie , zamknąć .

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

hmm , co sądzicie o tej replice http://allegro.pl/mp5-sd6-i2182755779.html + do tego tuning około 550 zł zostaje .

Wskazałem Ci stronkę, nawet nie raczyłeś pooglądać! Ale wykażę jeszcze odrobinę cierpliwości, tu masz już gotowca MP5SD6 za 340.- PLN, czyli o 19.- taniej! Miej litość nad nami i sobą, kupuj w dobrych sklepach i taniej niż w niepolecanych shopach. :maniak_killer:

 

PS.

Dodam, że w naszym teamie używamy kilku od 4 lat i niemalże bezawaryjnie.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Zielonym przypominam by się wstrzymali z błyskotliwymi radami. Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum WMASG.PL Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...