Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36c ARES problemy z magazynkami.


Recommended Posts

Zakupiłem do G36c ARESa magazynki Real firmy BOY, niestety coś dzieje się z nimi dziwnego. Gdy korzystam z oryginalnego Hi-cap jest OK, strzela porządnie. Gdy jednak zaczynam używać tych drugich, potrafi mi co chwile wystrzelić po 2-3 kulki na raz. Czego to może być wina ? tylko magazynka, czy coś się może dziać z karabinem ?

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Nie chciałem zakładać nowego tematu. Mam inny problem z magami. Zakupiłem takie magazynki jak tu: http://www.taiwangun.com/magazynki/magazynki-aeg-low-cap/magazynek-low-cap-do-serii-g36-p-j.html. Problem polega na tym że u kolegi w giecie od aresa wchodzą ale nie podają wcale ani na semi ani na auto. U mnie jest tak że wchodzi mag podaje na semi ale na auto zaczynam strzelać to wypada z gniazda... :/ Idzie coś na to zaradzić jakoś je doszlifować ? Jak tak to w którym miejscu ?

Link to post
Share on other sites

Wymontuj gniazdo i sprawdz co sie dzieje. U mnie kiedys kulki byly zwalniane zanim magazynek do konca sie zagniezdzil. Pomoglo szlifowanie tego elementu magazynka, ktory przesuwany jest przez gniazdo. Zobacz jak gniazdo pasuje do tego elementu zwalniajacego i porownaj tez ten element z hicapem. Chodzi o ten maly kawalek plastiku, ktory trzyma kulki.

Edited by krissente
Link to post
Share on other sites

Tak ale czy ten zabieg pomógł wam w tym że magazynek nie wypada na full auto? Bo tam mam do tego ten blowback i i wypada mag przy strzelaniu full auto, podawać podaje kulki. Chodzi głównie o to że ciężko wchodzi do gniazda i nie ma kliknięcia wyraźnego takiego jak przy HICAPIE i przy semi jest wszystko ok a jak wale serią to wypada z gniazda :/.

Edited by NooBSaiboT
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...