Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pomysł ciekawy, tylko ciekawe czy urządzenie odróżni trafienie kulką od uderzenia gałązką podczas biegania po lesie, poza tym ciekawe jaki jest tego koszt ? tak naprawdę to myślę że taka kamizelka niewiele zmienia, większość maniaków jest uczciwa i przyznaje się do trafień, a ci którzy nie są i tak znajdą sposób żeby wyłączyć kamizelkę kiedy będzie im to na rękę :), wystarczy wyjąć baterie, albo wsadzić pod nie papierek, co bardziej "pomysłowi" może nawet zamontują sobie ukryty przełącznik ? :), jeśli grasz ze sprawdzonymi ludźmi, a tylko z takimi warto strzelać, wystarczy polegać na uczciwości.

Link to post
Share on other sites

Jasne, zgadzam się w takim przypadku urządzenie było by pomocne, jednak jeśli było by w stanie wykryć trafienie którego nie poczujesz, oznacza to że musi być bardzo czułe, nadawało by się pewnie do akcji w budynkach - gdzie jednak, z uwagi na małe dystanse, trafienia i tak się czuje, jednak wątpię czy sprawdzało by się w lesie, gdzie praktycznie cały czas trzeba przedzierać się przez krzaki i gałęzie drzew, które pewnie uruchamiały by alarm, oraz na otwartych przestrzeniach, gdzie z kolei często trzeba położyć się na ziemi, co pewnie także uruchomiło by alarm, urządzenie trzeba było by przetestować zanim wydamy na nie wyrok, to co wypisuję to jedynie moje wątpliwości, kamizelki takiej nigdy nie widziałem, jednak wątpię aby udało się komuś wyprodukować tak inteligentne urządzenie które rozróżnia kulkę (uderzającą przecież z różną energią, czasem bardzo małą, jeśli trafieni jesteśmy z dużej odległości, lub przy pomocy słabszej broni) od gałązki czy od kontaktu z ziemią, ścianą, czy jeszcze czymś innym.

Link to post
Share on other sites

tia, nie ma to jak sprezyna 210% i kulka 0,45 grama ze stalowym rdzeniem co by lepiej przylegała ;)

a jak se je w domu za mocno namagnesujesz to same od siebie sie beda odpychały(za cholere nie załadujesz do maga ;), albo będą parami wychodzić - lub wcale jak sie będa mocno siebie trzymały, albo ci do preclufki sie przyczepią bo ładna i metalowa, albo będą skręcać za uciekającym celem w kamizelce ;) mhaaaa :D nie no, ale pomysł poczciwy ;)

Link to post
Share on other sites

Dobrze wiesz, ze nie o takim "magnetyzmie" mowilem :D .

Jak juz napisalem, kulki o standardowych ciezarach (0,20 0,25 0,30 ... itd) ze specjalnego stopu, ktory przy kontakcie z kamizelka wytwarza impuls :) ... well ... niestety to tylko marzenia :roll: .

Link to post
Share on other sites

Mi od dawna po głowie chodził podobny pomysł, kamizelka w stylu jak mają amerykanie podczas ćwiczeń...chyba wiecie co mam na myśli[sory niewiem jak to się profesionalnie nazywa] i kulki z chip'ami jakimiś :wink: (mam bujną wyobraźnię :twisted: ).

Z takim sprzętem miałaby sens jakaś liga airsoft :P...wiem wiem to tylko marzenia[przedewszystkim liczy się tu kasa i chęci]...no i pamiętam też topic w którym ktoś rzucił pomysł o takich rozgrywkach i potem skutkach tego...ale pomyślcie jakby to sensownie pogodzić? :wink: ale to tak sobie głośno myślę :wink: ...

 

EDIT: W ogóle sorry bo to straszny OT z mojej strony...nie chciałem robić burzy:/

Link to post
Share on other sites

Nie obraź się Mad ale jest różnica między bajkami a rzeczywistością.

Kulki z chipami, kamizelki system MILES (ładne marzenie szkoda, że nie wiesz o czym mówisz).

 

Jeśli dalej pociągniesz durny temat ligii-bzdrygi airsoftowej to będą cięcia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...