Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zaniedługo urodzinki i delemat jest !


Guest zehn

Recommended Posts

Witam

 

Za niedługo mam urodziny i znając mojego ojca nie będzie wiedział jaka replikę mi kupić. I znów będę zmuszony podesłać mu kartkę z nazwa repliki. :)

I mam mały delemat którą wybrać ? oczywiście replikę!

Więc tak Fundusze : do 1000 zł

Gram w ASG : pół roku

Repliki : CM0003 lub PJ4A1 lub CM.040B

 

Chyba wszystkie ważne informacje wymieniłem, Jak nie to pisać to pouzupełniam.

 

Pozdro !!!

Link to post
Share on other sites

Jak podoba Ci się G36 to możesz je wziąć. Będzie lepsze niż M4 z P&J. Na stronie jest recenzja dobra,a na forum odpowiedni temat o tej replice - jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tej replice.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Tylko jest taki problem ze w żadnym jednym poście niema do porównania tych replik

 

 

Widocznie trzeba poczytać o obu a potem się decydowac. Ale do tego potrzebny kurs czytania ze zrozumieniem ;p .

Ewentualnie trzeba pomysleć co się bardziej podoba a potem brać.

Link to post
Share on other sites

Z podanych przez Ciebie replik wybrałbym CM.003 lub CM.040b. Jak możesz wybrać replikę do 1000zł to pomyślałbym jeszcze nad M4 KWA, można dostać nówkę poniżej tej kwoty.

Do G36 i AK dokupiłbym jeszcze gumkę HU (Systema lub zielona G&G) i ewentualnie preckę. Pamiętaj też o dobrych kulkach.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że z tych wymienionych replik to najlepsza będzie ta, z którą gratis będzie słownik poprawnej polszczyzny... Dowiesz się z niego, że nie ma słowa "delemat", kiedy użyć dużej litery, a kiedy przecinka. Może nawet coś o przyimkach doczytasz i jak unikać podstawowych błędów gramatycznych... :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

To już Ci wytłumacze dlaczego popełniłem taki błąd, był godzina 23.30 a od środy do piątku mam próbne egzaminy 3 klas gimnazjum, wiec wybacz moje przemęczenie i den mój skandaliczny błąd.

Edited by zehn
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze:

 

Masz urodziny, to wypadało by jakąś flaszkę postawić (no chyba że nie masz 18, to chociaż Picollo ...). Wchodzisz na tą imprezę bez żadnego "kapitału początkowego" i jeszcze bezczelnie prosisz o pomoc. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie na imprezy z pustymi rękoma się nie przychodzi...

 

Po drugie:

 

Bierz CM040.

 

Po trzecie:

 

Wszystkiego najlepszego.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

To już Ci wytłumacze dlaczego popełniłem taki błąd, był godzina 23.30 a od środy do piątku mam próbne egzaminy 3 klas gimnazjum, wiec wybacz moje przemęczenie i den mój skandaliczny błąd.

A teraz była 0705 i byłeś niewyspany, tak?

Obawiam się, że egzamin z polskiego możesz oblać...

 

Po pierwsze:

 

Masz urodziny, to wypadało by jakąś flaszkę postawić (no chyba że nie masz 18, to chociaż Picollo ...). Wchodzisz na tą imprezę bez żadnego "kapitału początkowego" i jeszcze bezczelnie prosisz o pomoc. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie na imprezy z pustymi rękoma się nie przychodzi...

Zbrodnia - nowy w dziale dla nowych śmiał poprosić o pomoc i do tego bezczelnie.

Trzeba było mu nie odpowiadać, skoro tak Cię to oburza.

Link to post
Share on other sites

Więc tak Fundusze : do 1000 zł

 

Repliki : CM0003 lub PJ4A1 lub CM.040B

 

 

Moja subiektywna opinia jest taka:

 

1. Gieta, - najbardziej udana z tych trzech replik (możesz mieć w przyszłości problemy z magami innymi niż cyma). Mój zdecydowany numer 1

2. Kałach - problem ze składaną kolbą, łatwo ją połamać...

3. M4 - Prezentuje się przepięknie w opisie sklepu, natomiast w łapkach już niekoniecznie. Wykonanie niektórych odlewów woła o pomstę do nieba. Bebechy niby fajne, ale zasięg i skupienie bardzo przeciętne. Nie obędzie się bez dalszych modyfikacji, więc rodzi się pytanie - czy warto? Może lepiej kupić polecane M4 z KWA, które jest w zasięgu Twojego budżetu?

Link to post
Share on other sites

Króliczku, cykliczny spadek progesteronu Cię dopadł ?

To tylko "zabawna" ironia, próba dobrego żartu na dzień dobry...

 

60_57870208.jpg

 

Ehhh, co te hormony i szara codzienność z ludźmi robią.

Może by tak od rana herbatka z melisą, zamiast kawy i papierosa? (To też żarcik, nie bij proszę).

 

"Przydało by się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pi... mieście..."

Link to post
Share on other sites

Króliczku, cykliczny spadek progesteronu Cię dopadł ?

Jacusiu, nie mierz wszystkich własną miarą - jeśli masz jakieś problemy, to nie przenoś ich na innych, dobrze?

 

A tak na marginesie - nie życzę sobie takich "żarcików". Fakt, że odpowiada to Twoim kolegom z podwórka nie oznacza, że każdemu się spodoba. Zachowaj je zatem dla kumpli spod trzepaka.

To tylko "zabawna" ironia, próba dobrego żartu na dzień dobry...

Nieudana próba.

"Żarcik" żenujący i niesmaczny. Ironii w tym nie ma za grosz - zbyt to prostackie, jak na ironię. Zabawne także to nie jest - raczej chamskie.

Widać mamy inne poczucie humoru, Jacusiu Grociku.

Ehhh, co te hormony i szara codzienność z ludźmi robią.

Znowu projekcja jakichś własnych problemów, Jacusiu?

Może by tak od rana herbatka z melisą, zamiast kawy i papierosa? (To też żarcik, nie bij proszę).

Żarcik dorównujący poziomem poprzedniemu.

Mam prośbę - zrób nam wszystkim przyjemność i skończ te żałosne występy, bo ani to mądre, ani zabawne - wbrew temu, co Ci się wydaje.

Lepiej będzie, jeśli zamiast mało śmiesznego spamu zaczniesz produkować posty MERYTORYCZNE.

Bo kiedyś ktoś nie pozna się na żarciku i będzie smutno...

"Przydało by się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pi... mieście..."

To fakt. Problem w tym, że Twoje "żarciki" są tak finezyjne imają tyle polotu, co rozpędzona brygada pancerna podczas ataku.

Zacznij więc od siebie.

 

I coś na koniec - zdrobnienia, Jacusiu, to sobie stosuj w rozmowach z dziewczyną. Mój nick to Królik i proszę, żebyś tak się do mnie zwracał.

 

Na tym proponuję zakończyć OT.

Dodam, że ta propozycja nie podlega dyskusji.

Link to post
Share on other sites
Na tym proponuję zakończyć OT.

Dodam, że ta propozycja nie podlega dyskusji.

 

To co miałem napisać, napisałem, słowa podtrzymuje, dyskusji dalej z Tobą prowadzić nie będę, więc wedle Twego życzenia- zamykam się w sobie i połykam klucz :icon_cry:

 

Do autora-

 

Gieta, lub kałach, co bardziej wolisz i pod jaki mundur bardziej pasuje. Jeśli o niezawodność chodzi, repliki na takim samym poziomie. Nie zapomnij tylko na starcie wymienić gumki HU. Jak masz budżet do 1000zł, to jeszcze dobre LiPo 7.4 i ładowarka.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Podoba ci się M4? Bierzesz M4. Sytuacja analogiczna w innych przypadkach.

Jeśli replika nie będzie Ci się podobać, a nie będziesz mieć kilku to i tak zapragniesz ją zmienić, a więc dołożyć pieniążków do kasy ze sprzedaży starej. Pieniądze te możesz przeznaczyć na tuning starej (tej "naj, naj") zamiast na kupno nowej, którą i tak zechciałbyś "podkręcić".

Taka moja opinia.

Edited by 14100715
Link to post
Share on other sites
Podoba ci się M4? Bierzesz M4.

Nowy poleca nowemu. M4 PJ/ BOYi, może i jest ładne (jest wiele ładniejszych emek), ale to tak jak by miał brać jakąś mega piękną, ale głupią i wymagającą blondynkę za żonę. Włożysz w ten interes więcej kasy, niż by mogło się wydawać. Będzie ładnie wyglądać, będzie można pochwalić się przy kumplach. Ale nic więcej. Ktoś wspomniał o M4 KWA- jedyna chyba rozsądna opcja póki co z emek.

 

Co innego gdy ktoś (jak np ja), lubi grzebać w replikach, rajcuje go krzyczenie ze złości w warsztacie, wymienianie części i wyciskanie z repliki ostatnich soków- wtedy można to ustrojstwo brać.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...