Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka taktyczna


Recommended Posts

Witam, czy ktoś mi może pomóc zidentyfikować tą http://airsoftphotos.net/album/show/246013 kamizelkę,nabyłem ją dziś w cenie 15 zł (wygrzebana w składzie militarnym), pozszywam ją i będzie, ale mam parę pytań:

 

1. Jaki to typ ?

2. Jakie służby jej używają ?

3. Czy zrobiłem interes ? :biggrin:

4. Czy bardzo się będzie wyróżniać w lesie z mundurem dpm ?

 

PS.:

 

5. Gdzie jest kurde przód :hahaha:

Edited by Piotrekill
Link to post
Share on other sites

Oliwkowe comfort pady na ramiona, spód w widoczniejszych punktach jakąś farbką - znajdziesz odnośnie tego cały temat. Od siebie polecam NFM EC Paint.

A resztę przykryj ładownicami wedle woli. Dziury/przetarcia tez jakos sie da wzmocnić nitką zeby nie rozpruwało się dalej.

Link to post
Share on other sites

A co to ma za znaczenie za ile kupił kamizelke ? Póki jest wygodna, funkcjonalna i z zadowalających materiałów to nie widze w czym problem.

Jak dla mnie mógł ją znaleźć nawet na śmietniku. Podobnie z comfort padami. Lubię jakość. Jeśli cena jest dla Niego nie zadowalająca to niech szuka tańszych odpowiedników, albo zrezygnuje. ;) Piotrekill pytał o nasze koncepcje na kamizelkę. Jako doświadczyłem niewygodnych pasków naramiennych na kamizelce to zwracam na te elementy uwagę. Myśle ze to wyczerpuje wątek "Kamizelka za 15, pady za 40.".

Link to post
Share on other sites

Apropo padow, uszyje je sam :), a apropo kamizelki jest finlandzka, używana przez siły specjalne Policji na całym świecie, Na Allegro są ładownice w cenie około 13 zł zależy od typu, wiem że to orginały z armii, bo już nie raz kupowałem u tego użytkownika

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...