Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ochrona głowy...


Recommended Posts

No bez przesady. Polemizować ze mną można zawsze,( no chyba że zaznaczę że nie oczekuję polemiki) aby z sensem. Moja ACMka ( a byłem chyba pierwszę osobą która je z EB zamówiła) wręcz rozeszła się w rękach przy próbie dogięcia do buźki. A próba trzeciego wygięcia noska skończyła się pęknięciem siatki. Potem wyszły maski TMC i problemu takiego nie było.

Tyle i w temacie. Widocznie moja południowosłowiańska paszcza wymaga więcej poprawek.

Link to post
Share on other sites

Haha, leżę z śmiechu :D To faktycznie trafił Ci się kryjryj chyba z plasteliny... Ludzie to głupoty piszą...

 

Z własnego doświadczenia (aczkolwiek dotyczącego broni a nie masek bo tych nigdy nie miałem) powiem, że z każdym tanim produktem wyprodukowanym w Chinach może być różnie. Jeden będzie wytrzymały, mocny, wręcz godny polecenia do używania przez NASA a inny będzie z plasteliny i rozpadnie się od samego patrzenia. Mnie tam nic nie zdziwi w tanich chińczykach.

Jeśli chodzi o krycie oczu czy twarzy to lepiej brać coś co jest sprawdzone i lepiej nie ryzykować z tanią chińszyzną.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o ochronę oczu, na niej NIGDY nie oszczędzajcie - oczy są tylko jedne.

Zaś jeśli chodzi o maskę na twarz, mam maskę Stalker v2 i nie narzekam.

Co sądzicie o maskach neoprenowych? Dają one jakąś ochronę? Czy twarz w nich bardzo się poci?

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, nie warto oszczędzać, jednak da się sensownie zabezpieczyć oczy nie wydając przy tym fortuny.

Uvex I-vo czy X-one zapewniają wystarczającą ochronę, a kosztują mniej niż 50zł.

 

Sam zaczynałem zabawę od X-one'ów właśnie i mogę śmiało polecić. Później, jak się chłop wciągnie, kupi sobie coś droższego, o ile odczuje taką potrzebę:wink:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...