Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma CM.028 Tactical - Problem z metalową blaszką


Recommended Posts

Witam. Dzisiaj kupiłem sobie Kałacha od Cymy (CM.028 Tactical). Niestety po wyciągnięciu z pudełka zauważyłem, że blaszka zasłaniająca obudowę u góry bardzo się rusza na boki. Mój kolega kupił sobie jakiś czas temu też takiego kałacha ale wersję zwykłą. Miał też podobny problem, ale po paru próbach, udało mu się to naprawić. Zaraz wstawię link do filmiku, który przedstawia ten problem. Teraz nie mogę bo nie mam dostępu do telefonu z filmikiem. Za godzinę go wstawię. Jak myślicie da się to naprawić czy odsyłać go na gwarancję??? Proszę o szybką odpowiedź!!! :D

Link to post
Share on other sites

Dobra jest film:

http://www.youtube.com/watch?v=1UgYJ91rB7M

Ta pokrywa nie chce do końca wejść i po drugie ona spada z tego plastiku! Proszę o szybką odpowiedź!!!!

A i filmik jest w HD. A i na pudełku ta pokrywa idealnie się łączy z zmienianiem trybu strzału, a u mnie nie, link do zdjęcia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2cd007901e40c0d9.html

Edited by Brick
Link to post
Share on other sites

Ale jak??? Napiszę mi ktoś jak krok po kroku to poprawnie nałożyć???? Próbowałem dużo razy i nic, zawsze się rusza. Proszę o odp.

Najbardziej odpowiadałby mi filmik! Bardzo proszę o niego.

Edited by Brick
Link to post
Share on other sites

żeby dobrze założyć pokrywę komory zamkowej trzeba trafić wycięcie pod szczerbinką. Niestety cm.028 nie grzeszy dokładnym wykonaniem, więc w twoim przypadku może nie obejść się bez użycia taśmy, np. izolacyjnej. Wystarczy okleić przednią część wąziutkim paseczkiem z taśmy i dobrze docisnąć, powinno już siedzieć pewnie.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kolega spróbował parę razy ale mu nie wyszło. Jutro do niego idę i będzie znów próbować. A czy ktoś może zaproponować miejsce gdzie mogli mi to nałożyć w okolicach Lublina (albo w Lublinie)??? Czy może w Militariach, koło Centrum Handlowego Plazy???

Link to post
Share on other sites

Oj fachowcy fachowcy. Nawet dekla w kałaszu założyć nie potrafią a do doradzania głupot to każdy pierwszy.

1. Zdjąć dekiel.

2 Spojrzeć od strony kolby w stronę lufy.

3 Zauważyć półokrągłe wcięcie w korpusie.

4. wsunąć w nie krawędż dekla

5 płynnym ruchem zatrzasnąć dekiel przycisk demontażu wskoczy w tylny otwór dekla.

6 Uważać żeby górna krawędż suwadła nie wyskoczyła nad krawędż dekla.

7 Cieszyć się z włąsnoręcznie dokonanej naprawy.

Link to post
Share on other sites

Kolega spróbował parę razy ale mu nie wyszło. Jutro do niego idę i będzie znów próbować. A czy ktoś może zaproponować miejsce gdzie mogli mi to nałożyć w okolicach Lublina (albo w Lublinie)??? Czy może w Militariach, koło Centrum Handlowego Plazy???

 

W Lublinie nie ma salonu Militarii. zostałem tylko ja jeżeli chodzi o (legalny) serwis replik.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...