Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym kupić coś do ochrony twarzy. Zależy mi, żeby było to wygodne. Co polecacie? Myślałem nad kominiarką lub maską neoprenową? Co lepsze? A może to i to? Co wy nosicie? Jestem ciekaw jak większość chroni twarz przed kulkami... Jeżeli istnieje już taki temat, proszę o odesłanie mnie do niego.. Dzięki..

Link to post
Share on other sites

No ale arafatką nie da się osłonić przecież całej twarzy... Więc chyba lepiej kominiarkę lub maskę?? Zadam proste pytanie.. Co mam kupić?? Maskę neoprenową czy kominiarkę?? Nie chce żadnej sztywnej ochrony(np. maski stalker).

 

Co wy nosicie?? Bo jak się ogląda fotki z walk to jakoś mało osób nosi maski?? Czy gracze asg wgl w jakiś sposób chronią twarz??

Link to post
Share on other sites

Milion razy powtarzany temat już nawet masz odpowiedź - "W masce neoprenowej jedynie się spocisz, ochrony dobrej Ci na pewno nie zapewni. Kominiarka tym bardziej, dobra jedynie do "upiększenia" swojego wyglądu. Do ochrony się nie nadają. " Rób dalej taki burdel to ban murowany.

Link to post
Share on other sites

Chłopie! Ogarnij się! Wyrób sobie swoje zdanie!!!

 

Jak nie chcesz słuchać co inni radzą, to wejdź sobie na youtube, wpisz ASG czy airsoft i popatrz w czym latają ludzie. Patrzysz, patrzysz i widzisz! Latają w kominiarkach? Bardzo rzadko. Latają w maskach neoprenowych? Raczej nie. Mają arafatki? Mają! Mają maski? Mają!

 

Teraz się zastanawiasz.... Myślisz. Analizujesz. Układasz sobie wszystko.

 

I już wiesz, że koledzy radzili dobrze.

 

A jak chcesz iść pod prąd i się wyróżnić - to kup maskę neoprenową z czachą i się w niej poć. Albo kominiarkę.

 

I nie zawracaj innym głowy!!! Twój pysk, twój pot, twoja krew (jak dostaniesz w pysk w kominiarce!)

Link to post
Share on other sites

98 w Twoim nicku to pewnie Twój rocznik. No cóż, staram się nie wrzucać ludzi do jednego worka, ale na prawdę mało jest ogarniętych ludzi w Twoim wieku. Chcielibyście dostawać wszystko podane w linkach i ze skalkulowanymi kosztami. Nauczcie się, że to forum wymaga minimalnej ilości chęci do poszukania potrzebnych informacji.

Link to post
Share on other sites

"No ale arafatką nie da się osłonić przecież całej twarzy..." Ale i tak jak dostaniesz przez kominiarkę, arafatkę czy innego materiału to nie poczujesz wielkiej różnicy między skórą a materiałem. Z twoich wypowiedzi wnioskuję żebyś zagrał w końcu w ASG i jak dostaniesz w twarz to ubierz kominiarkę lub arafatkę, dostaniesz przez kominiarkę to zdecydujesz w czym ci lepiej.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...