Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Seria RK od Boyi


Recommended Posts

Witam,

 

Założyłem ten temat po to, aby każdy mógł podać swojego faworyta z serii RK od Boyi. Na forum nie znalazłem jeszcze takiego tematu, a sądzę, że taki by się przydał.

 

Proszę o podawanie swoich ulubionych karabinów z serii RK. Podajcie plusy i minusy każdego modelu. Pamiętajcie, aby uzasadnić wybór swojego faworyta ;D

 

Pozdrawiam i zapraszam do wystawiania swoich opinii ;-)

Link to post
Share on other sites

No wiem, że w środku wszystkie są takie same ;D Ale np. takie kolby... Które polecacie?? Stałą? Składaną "pustą" lub pełną? A może składaną na dół? Albo którą wersję preferujecie?? Całą "czarną" czy z wykończeniami z drewna? Chodzi mi o to, aby zobaczyć, która wersja jest najbardziej popularna ;D No, ale jeżeli twierdzicie, że ten temat jest zbędny (jak zapewne wspólnie stwierdzicie) to spokojnie może iść do zamknięcia :D Pozdrowienia..

Link to post
Share on other sites

Każdy bierze taką replikę jaka mu się podoba, ja na przykład często spotykam Akms, czyli drewniane okładziny i kolba składana w dół ( http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/rk-10s-boyi.html )

 

A ja mam takie pytanko: Dlaczego na taiwangunie jest o wiele tańszy taki kałach jak podałeś? Czym one się różnią? Co oznacza litera S w nazwie? http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/rk-10-boyi.html

Link to post
Share on other sites

'98' w nicku oznacza więcej niż tysiąc słów.

 

najbardziej opłacalne jest cm.022, po nim cm.028. RK nie są opłacalne - w końcu eksperci na teście kończącym podstawówkę wykazali, że nie ma tam stali. Poza tym - od zawsze wiadomo, że cymowski plastik jest praktycznie niepękający i sto razy wytrzymalszy od tego, co daje Boyi. Gdyby z plastiku cymy robiono prezerwatywy - nie byłoby sprawy Madzi z Sosnowca.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...