Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nie wiem w czym problem


Recommended Posts

Kostka stykowa w gearboxie. Trzeba zapewne dogiąć blaszki. Oczywiście nie piszesz żadnych szczegółów więc wróżę sobie z fusów. Silnik raczej nie, bo skoro może jednak czasami strzelić to znaczy że silnik się kręci, recht?

Link to post
Share on other sites

Cyma 0.28, używana bo kupiłem od kolegi. Z jednym kolegą rozbieraliśmy ją i czyściliśmy.

No nie umiem tego wytłumaczyć. Po prostu naciskam spust i nic nie pyrka jak w normalnej replice. Nie kiedy jest tylko taki głośniejszy dźwięk ale nie tego "pyrkania" tylko nie umiem wam tak powiedzieć.

 

ps: jakby co mogę nagrać film

Link to post
Share on other sites

Miałem identyczny problem z tym samym modelem, po prostu rozebrałem gearbox, posprawdzałem czy wszystko jest całe (na szczęście nic nie było uszkodzone), umyłem, nasmarowałem, złożyłem cały mechanizm od nowa i po złożeniu śmiga, na mÓj rozum to zĘbatki siĘ zablokowaly bo spalil sie bezpiecznik, czyli silnik dzialal podczas wciskania spustu i wydzielał energię, która nie mogla nakrĘcić zĘbatek bo coś się zablokowało i dlatego bezpiecznik poszedł, sprawdz czy przypadkiem bezpiecznika Ci nie spaliło i daj komuś do przeglądu gearboxa albo na podstawie filmików na youtube spróbuj sam (ja tak zrobiłem) ale jak się nie znasz to zapoznaj się za co konkretna część gearboxa jest odpowiedzialna by mniej więcej wiedzieć potem jak złożyć. ;) Mi się tak stało jak na auto strzelałem. Często takie coś u mnie występuje ale wtedy selektor na innĄ pozycjĘ przestawiam.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...