Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-Sytem Przestał strzelać


Recommended Posts

Witam jestem tu nowy i dopiero zaczynam przygodę z ASG więc proszę o wyrozumiałość gdybym zadał jakieś banalne dla was pytanie :)

Co do mojego problemu zakupilem replikę M4 S-Sytem firmy GFC plus Kolimator typu ET 551 - BLACK i kilka inych dupsów by zapełnić szyny ris. Wczoraj postanowilem poczwiczyć strzelanię a dokladniej celność wystrzelilem 4 pełne magazynki czyli około 1200 kulek, ostatnią serię przerwał dźwięk silniczka (chyba silniczka) brzmi to jak by karabin chciał wystrzelic ale brak mu kopniecia chodzi sam silniczek po nacisnieciu spustu slychac tylko ten dźwięk który jest zawsze przed strzalem, normalnie trwa on może sekunde ale karabin odaje tez w tym czasie strzal a teraz ciagnie sie tylko ten dźwięk i brak strzału co może być tego powodem ? i czy da się to naprawić ? :( moje drugie pytanie ile można bezpiecznie podkrecić hop-up?

 

Link do mojego modelu --> http://gunfire.pl/product-pol-1152192691-Replika-karabinku-GF4-S-System.html

 

Z góry dziękuje za pomoc z powarzaniem Bartek

Link to post
Share on other sites

Witam na początek chciał bym wam podziękować za pomoc ;)

 

Tak jak wcześniej wspominałem udałem się dziś z moją panią (M'ką) :D do SpecShop'u na miejscu po próbie od dania strzału panowie fachowcy stwierdzili cytuje '' Zębatki zmielone '' więc zostawiłem replikę na około dwa tygodnie w serwisie :(

 

I tutaj pytanie do was na jaką cenę naprawy powinienem się przygotować ? wiem że trudno to określić ale czy będzie to cena np: pomiędzy 100/300 zł ? z góry dziękuje za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Jakby ci zębatki zmieliło to prawdopodobne miałbys "grzechotkę" i silnik bez problemu by ruszył. tłok zablokowany w tylnym położeniu- zdarza się. Czasami i mocniejsza batka nie pomoże.. wg. mnie warto by oddać na gwarancję- i podkładkowanie.. bo tak to wymienią ci zębatki prawie nowe na nowe i zaplacisz tylko niepotrzebnie. Serwisy "autoryzowane" lubia przycinać na kasę. zwłaszcza jak powiesz że się nie znasz :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki kolego ;) co do gwarancji, nie chcą przyjąć bo zgubiłem kartę gwarancyjną mam sam dowód zakupu na którym jest data zakupu co potwierdza że broń jest jeszcze na gwarancij ale mimo to nie chcieli przyjąć :( więc póki co muszę polegać na serwisantach. Myślę że poprawnie ocenili problem bo to samo stwierdziło dwóch klientów którzy właśnie byli przy próbie strzału

Edited by BarTek93
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Witam mam pewien problem z dokładnie z tą samą repliką. Odzyskałem replike 2 dni temu z serwisu (po wymianie zębatek) więc poszedłem postrzelać i nagle po serii pół magazynka replika zgasła (bateria naładowana na full) więc moje pytanie co mogło sie stać z repliką?

Edited by Dzikip4cholek
Link to post
Share on other sites

Sprawdź czy ci kable z silnika nie spadły - odkręć dekiel w chwycie silnikowym. Jeśli bezpiecznik masz w takim stanie jak piszesz to możesz połączyć na krótko i jechać dalej. Jeśli oddasz znowu na "gwarancję" to lepiej żeby ten bezpiecznik był bo przywalą się do nieprawidłowego korzystania z repliki...choć nie przyjęcie na gwarancję bez karty gwarancyjnej a z paragonem to marne podejście do klienta.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...