Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza broń (najlepiej snajperka)


Recommended Posts

Witam

Nigdy nie strzelałem z ASG, ale zawsze chciałem spróbować, więc proszę o pomoc przy wyborze pierwszej broni. Najbardziej fascynują mnie snajperki, więc może polecicie mi jakąś dobrą snajperkę. Mój budżet to ok 1000zł. Broń niekoniecznie musi być do walki w terenie, no chyba że znajdę jakąś ekipę z okolic Warszawy. Podczas wymieniania broni proszę o napisanie czemu dana broń jest dobra, chce wiedzieć czym się kierować podczas kupna.Moim kolejnym problemem jest to że kompletnie nie mam cala, jak długo muszę ćwiczyć żeby zobaczyć postęp w celności?

Link to post
Share on other sites

Moim kolejnym problemem jest to że kompletnie nie mam cala, jak długo muszę ćwiczyć żeby zobaczyć postęp w celności?

:hahaha: cala? Ćwiczyć musisz, aż do osiągnięcia doskonałości, pewnie całe życie, cały czas podtrzymuję nawyki strzeleckie i nie wiem czy osiągnąłem perfekcję! Na temat celnego prowadzenia ognia, zgrywania przyrządów celowniczych, ściągania języka spustowego ćwiczeń oddechowych i odpowiednich postaw strzeleckich odsyłam tu :google: Kolego poczytaj, to co inni wyżej napisali i jakie linki wkleili. Zaczynasz z AS i myślisz, że "megasnajpa" jest lekarstwem na całe zło? :bialaflaga: Ale zapewne masz kasy w bród i chcesz "zabłysnąć" jako 'hiper pro snajper". Tylko po co? Jeśli chcesz wyćwiczyć celność i kondycję strzelecką kup sobie wiatrówkę, zapisz się do klubu sportowego z sekcją strzelecką, a z AS daj sobie spokój, nie tędy droga!

Nie wiem jak w Mazowieckiem, ale w Pomorskiem, aby uczestniczyć w strzelankach jako snajper/strzelec wyborowy (karabiny powyżej 550 fpsów) musisz mieć 2 letni staż i nienaganną opinię w środowisku, a i wówczas biorąc pod uwagę dynamikę gry, snajper/strzelec wyborowy w 3/4 wypadków albo się nudzi ( nie mając jak spożytkować swój talent i sprzęt) oddając kilka strzałów (nie zawsze celnych), a potem "ginie chwalebnie", w 1/4 pozostaje przy życiu ubijając 1-2 przeciwników, kampiąc przy tym w krzakach przez kilkadziesiąt minut. Kolego, snajperski karabin w AS, to nie to samo co w realu, czy też grze CoD, czy MoW :excl: Do tego, nie chce Ci się nawet poszperać na forum, tylko "na leniucha" zwracasz się aby podawać czemu i jaka replika jest dobra, bo chcesz wiedzieć :blink: Masakra....

Edited by luis
Link to post
Share on other sites

Kup sobie CM 028 bo:

  • wydasz 300-400zł a będziesz miał osiągi jak snajperka za 1000zł,
  • będziesz miał ogień ciągły - nie ma to jak przygnieść kogoś gradem kulek,
  • ROF - tania shit-snajperka wystrzeli 1 kulke na sekunde czy dwie a Cymka kilka,
  • zostanie Ci 600-700zł na szpej, mundur i przede wszystkim PORZĄDNĄ OCHRONĘ OCZU.
  • z Cymką możesz "snajpić" tak jak ze snajperkami za mniej niż 1000zł (bo osiągi podobne)* ale Cymką możesz też szturmować,
  • prawdziwe snajperstwo nie jest dla wszystkich** a pseudo-snajperem możesz być i z kałaszkiem,
  • i w ogóle fajna jest.

Jeżeli chcesz to kup sobie droższego i lepszego AEGa niż Cymka ale snajperki za takie pieniądze to porządnej nie znajdziesz. Po lekturze forum to śmiem nawet twierdzić, że shotgun z AGM jest podobny pod względem osiągów do takiej snajperki a kosztuje 10 razy mniej (tylko, że aktualnie go nie ma).

 

* moja opinia nt snajperek jest zbudowana tylko i wyłącznie po lekturze forum,

** nie dla idiotów, którzy z kilku metrów pociągną komuś po twarzy z 600 fpsów i nie dla ludzi nieciepliwych.

Link to post
Share on other sites
Po lekturze forum to śmiem nawet twierdzić, że shotgun z AGM jest podobny pod względem osiągów do takiej snajperki a kosztuje 10 razy mniej (tylko, że aktualnie go nie ma).

 

Czy próbujesz powiedzieć, że AGM za 100zł jest równy snajperce? :bialaflaga:

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

Skoro już przy tym jesteśmy:

Niech sobie kolega zielony spróbuje naciągnąć sprężynę w takim przykładowym Warriorze. Albo pobiegać z tym cholerstwem na plecach przez jakieś trzy-cztery godziny. Najlepiej w ghillie. W lipcu. :icon_twisted:

I nie ma, że boli.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...