Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z Bi-3381M


Recommended Posts

Cześć! Mam taki problem i wgl. nie ogarniam o co chodzi. Ostatnio kupiłem sobie replikę Bi-3381M w domu pięknie strzelała jak ją sprawdzałem poszedłem na strzelanke puściłem 2-3 serie i amen, dźwięk jakby batka siadła spróbowałem z innej baterii to samo próbowałem wyregulować silnik w stosunku do zębatek ale było tak:

-daje na sam dół

-kręcę do góry- trze

-kręcę do góry-trze

-krece do góry-trze

-krece do góry- zacina

-krece do dół-zacina

-krece do dół-trze

-krece do góry(o może 2 stopnie)-zacina

 

i wgl. nie ogarniam tego za słaba bateria czy zębatki się zastały czy co? pomóżcie proszę

Link to post
Share on other sites

Wychodziłoby na to że albo masz zjechaną zębatkę silnika albo silnikową (zębatka nr1 w gearboxie). Też te zacięcie może powodować że coś pękło w środku, najbardziej bym stawiał na antireversal i wpadł gdzieś między zębatki.

Co rozumiesz w sensie trze, zębatka silnika o zębatkę nr.1 czy w środku GB coś trze. Jak w środku to najpewniej tłok.

 

Taka rada. Najlepiej odkręć stopkę chwytu, wyjmij silnik i sprawdź zębatkę silnika i zobaczyć pierwszą zębatkę i ustalić ich stan.

Edited by Matison
Link to post
Share on other sites

Trze czyli jak na moje ucho zębatka o zębatkę raczej nic w środku a jak wyjąłem silnik to jego zębatka jest w b.dobrym stanie a co do drugiej zębatki to raczej też ale nie do końca widziałem bo mam słabe światło. A jeśli by coś w padło między zębatki to jak to usunąć samemu rozkręcać czy lepiej dać do fachowców?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...