Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG


Recommended Posts

Witam! Jak wszyscy wiemy, Steyr AUG A2 (JG) można dostać w dwóch wersjach : Military, i Civilian. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem Civilian, lecz jedna rzecz mnie boli. Okropny ból wywołuje u mnie wygląd mojego Sztajera z kolimatorem, czy nawet celownikami mechanicznymi. Czy jest jakaś możliwość, żebym wymienił "środkową" (że tak sobie nazwę) część BEZ LUNETY(Civilian), i wstawił zamiast niej część z LUNETĄ (Military)? I czy ktoś się spotkał w jakimkolwiek sklepie z czymś takim? Tj. kupno od ręki tejże właśnie części.

 

Uprzedzę od razu wiadomości POMOCNYCH i WSPANIAŁOMYŚLNYCH użytkowników, otóż kupiłem tego Steyra za 300zł, więc nie miałem niestety wyboru :)

Link to post
Share on other sites

AUGa mam dopiero..tydzień? Na jednej strzelance był, sprawował się dobrze, ale jednak ten niedosyt zostaje no :) nie mam żadnych przyrzadów celowniczych, nawet mechanicznych, więc strzelam 'na korektę'. Jaki masz/miałeś kolimator, czy cokolwiek, Jankus?

 

Cóż, ile by chciał Twój kolega, wagar? Nie chcę tu nikogo obrazić :)

Link to post
Share on other sites
Czy jest jakaś możliwość, żebym wymienił "środkową" (że tak sobie nazwę) część BEZ LUNETY(Civilian), i wstawił zamiast niej część z LUNETĄ (Military)? I czy ktoś się spotkał w jakimkolwiek sklepie z czymś takim?

 

NIE CHODZI MI O CELOWNIKI WŁASNEJ ROBOTY, KOLIMATORY

tylko o fabryczną lunetę Sztajera, że tak ją nazwę

Link to post
Share on other sites

dexterkrak Twój post jest bezużyteczny, złośliwy i średnio na temat

 

Specjalnie przecież napisałem "że tak sobie nazwę"

W sumie mam pomysł, czy jest możliwość żebym kupił jakiegoś marnego Steyra z Lunetą, i wstawił tę część, czy to raczej głupota?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...