Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Uzywam wysokiego montazu przy lunecie 56mm

Uwazam ze troche przegialem z tymi 56 milimetrami, 4O wystarczy z zupelnosc, no ale akurat mialem okazje taniej ( o wiele bardziej )kupic te 56 mm, wiec nie narzekam.

Wysoki montaz wyglada wg mnie troche malo wojskowo (potwor wielki mi wychodzi). Odczucia oczywiscie subiektywne.

4O mm i niski montaz bedzie OK.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za info. Chodzi mi po głowie wersja Takedown a tam nie ma ironsów. Jeżeli na niskich daje się przeładować przy 40 to chyba poszukam jakiejś dobrej 40-ki. Z doświadczenia (co prawda z zupełnie innej bajki) wiem że (przynajmniej mnie) od wysokiego boli szyja po jakimś czasie. Poza tym do wysokiego potrzebuję poduszki policzkowej a tak będzie gut i bez tego. Tia... teraz tylko zarobić kaskę i kupować 8) .

Link to post
Share on other sites

Mniejszej sztywności można się domyślić. Zastanawiam się w jakim stopniu jest to odczuwalne przy strzelaniu. Mam dosyć ambitne plany modernizacyjne (preclufa, podwozie, przyzwoita optyka, ze dwa dodatkowe magi i tłumik) i jeżeli utrata sztywności jest dramatyczna to chyba odpuszczę i kupię standard. Za tą wersją bardzo mocno przemawia łatwość transportu oraz ukrycia. Myślałem o znalezieniu /zrobieniu / zamówieniu do tego wszystkiego jakiegoś pojemnika transportowego o akceptowalnych wymiarach... a tak skrzynka na wersję standardową ma 125 cm długości i kojarzy się raczej jednoznacznie :D.

Powstaje więc pytanie: jak bardzo niestabila jest wersja składana i jak to wpływa na celność i zasięg (prędkość wylotową) coolki? Czy ktoś ma już takie urządzenie?

Link to post
Share on other sites

dobra bla bla bla.nic tu konkretnego nienapisaliscie jak zwykle.

CZY JEST TU KTOS KTO WYMIENIAŁ GUMKE HU W M700KJW :?: :?: :?:

mam gumke Guarder i roebrana replike i niewiem jak ja zamontowac.czy ktos moze sie wypowiedziec typowo technicznie.jak i z ktorej strony to naciągnac :?:

za podpowiedzi z góry dziekuje.

Link to post
Share on other sites
dobra bla bla bla.nic tu konkretnego nienapisaliscie jak zwykle.

mam gumke i niewiem jak ja zamontowac.czy ktos moze sie wypowiedziec typowo technicznie.jak i z ktorej strony to naciągnac :?:

 

Gumkę naciąga się od końca, z tym, że kobiety inaczej postrzegają umiejscowienie tego końca niż mężczyźni. Jak już rozebrałeś i nie wiesz jak naciągnąć gumkę - to tylko współczuć pozostaje. Może się zdarzyć, że gumka w niektórych przypadkach będzie za duża - co nie jest dobre, ale dobre i to.

Link to post
Share on other sites

kurde ale zabawny jestes.na Ciebie szkoda słów.

czy jest ktos mniej sflustrowany od mojego predmówcy :?: :?: :?:

problem polega na tym ze wiem jak naciagnac gumke na lufe itd ale niemoge wsadzic jej do komory raem z lufa.zna ktos jakis inny ciekawy patent :?:prubowałem sylikonem dla poslizgu ale nieda sie wsadzic nie zginajac jej.

Link to post
Share on other sites

a ja swoja m700 rowaliłem gumka HU niechce wlezc do komory i sie porwała.ktos umie ja zamontowac nie wkurzajac sie :?:

 

[ Dodano: Sat 27 May, 2006 ]

mozecie mi polecic sklep do ktorego moge odesłac karabin w celu zamontowania gumki HU i na ogolny przeglad??[no coż okazałem sie byc lamą]

gdzie najlepiej i najszybciej by mi to zrobili i jak najtaniej.

zastanawiam sie nad Machinegunem asgshopem i tajwangunem.

Link to post
Share on other sites

Dobra, wczoraj gadałem ze szczęśliwym posiadaczem wersji Takedown. Powiedział mi że karabin strzela Ok do momentu kiedy nie zacznie się go rozkładać i składać. W miarę upływy czasu luzy robią się coraz większe, a ponieważ luneta jest na innej części niż wylot lufy... Generalnie luzy w jego egzemplarzu nie są duże, ale maja tendencję do powiększania. Teraz więc zdecydowanie wersja Police, za to od razu preclufa. Jeszcze dwa tygodnie....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kurde. mam problem nie wiem czy wynika on z mojego lamerstwa czy jest to poprostu wina sprzetu.

Mój problem polega na tym że kulki wypadaja mi z lufy =) Normalnie przeładowuje a kulki wypadają w lufy. Wiecie w czym moze tkwic problem. ? Porsze o szybki odzew.

Link to post
Share on other sites

pare uwag o mojej M700. na temat celności /niecelności tego sprzętu dużo już tu powiedziano to do czego doszedłem teraz przedstawie.

 

prec lufka od początku i wreszcie chyba dobrałem odpowiednie kulki. dostałem z military zamowione prec kulki 0,25 Marushin 2000szt/kolo 56 pln. i........ zdziwko na 25m puszka po coli 8 na 10 w środku. na 50m kartka A4 7 na 10. dodatkowo mam bipot, walther 3-9x 40z mildotem zalany w gumie(bardzo pasuje do M700), pracuje nad atrapą tłumika. uważam że to nie są już złe osiągi jak na ten sprzęt. acha strzelam raczej rekreacyjnie i statycznie do celu. Pozdrawiam. Minior,

Link to post
Share on other sites
Jeśli zastanawiacie się nad zwiększeniem mocy to warto obejrzeć ten link:

http://www.airsoftcanada.com/showthread.php?t=15299

 

1. Podkręcanie bolta bez wymiany odpowiedniej sprężyny nie da za wiele.

2. Używając mocniejszej sprężyny musisz wsadzić bardziej wytrzymałe części

3. Wszystkie te części znajdują się w zestawie tuningowym (G&G)

 

Takowego zestawu nie spotkałem jeszcze na rynku do KJW,a zestaw tuningowy Tanaki nie pasuje do KJW (sprawdzałem osobiście na mojej Tanace i Krakmanów KJW).

 

Więc miłośnikom "podkręcania" M700 pozostaje doszczelnianie+mocniejszy gaz.

Redgazem można nabić, nie powinno być problemu. Lecz musisz założyć najcięższe z możliwych kulek (0,43g Straight).

 

Co do wypadania kulki przez lufę - masz albo odkręcony hopup na maxa albo gumke ci wcięło :)

Link to post
Share on other sites
na 50m kartka A4 7 na 10

 

Gdyby to było z 70m możnaby być zadowolonym z osiągów. 50m można mieć na AEGu :? Fakt że tutaj kuleczka zapier.... (szybko bardzo leci :wink: ) w końcu dużo fps i ciężka kulka.

 

Co tu zrobićaby mieć te 70m? :?: :twisted:

Może wystarczy poczekać i poczytać.

 

Pozdro !

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...