Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to moze zadam pytanie inaczej : czy po przeladowaniu kulki leca z ta sama sila co wczesniejsza?

zaczniemy mysleć, dobra :|

 

dopóki w magazynku masz ciśnienie to strzela w miare równo (rónice rzędu 5-10fps, jak w kazdym gaziaku), po 2 magazynkach (22 stzrały) ciśnienie spada a co za tym idzie moc strzału

 

nietródny coś wywnioskować, nie

Link to post
Share on other sites

Nie bedzie problemu jezeli po 22 wystrzale doladuje gaz?

nie

tak sie ładuje kazdego gaziaka

 

ładujesz gaz kiedy chcesz, jasne

 

co do cisneinia po 22 strzałach, nie mierzyłem i nie chce mi sie meirzyć na chrono

op prostu rada, po 2 magzynkach ładuj

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

IMO się nie nada - oferuje zbyt małe powiększenie. Sam strzelam przy zoomie 6x-7x, obserwacje prowadzone na 4x. Ale to tylko moja opinia, można się nie zgadzać.

 

Przy okazji lunety o średnicy większej niż 40mm wymagać będą wysokich montaży. Do tej wielkości można jeszcze montować na niskich, nie zawadzając o bolta podczas przeładowania.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Słcuhajcie, ostatnio zaobserwowałem bardzo dużo ogłoszeń o treści "sprzedam M700 KJW".

 

I tu teraz moje pytanie. Czy to dlatego ze snajperka jest w miarę tania i dużo osób sie na nią rzuciło, ale rozczarowałi sie snajperstwem/strzelctwem wyborowym, czy jest zawodna etc. Co o tym myślicie? Bo osobiście, od zawsze ejstem zainteresowany karabinami "bolt action".

Link to post
Share on other sites

Ostatnio zauważyłem że na asgshop.pl pojawiła się wersja Takedown. Różni się ona od standardowej możliwością "rozkręcenia na 2 części" i brakiem standardowych przyżądów celowniczych. Czy poza tym są jakieś większe różnice i czy ta możliwośc "rozkręcenia" nie ma wpływu na zasięg/celnośc/awaryjnośc??

 

Pozdrawiam , Ryba :D

Link to post
Share on other sites

Witam.

1. Czy może ktoś mi powiedzieć, czy gaz ultrair zielony i kulki 0,33 z snajperasg.pl będą dobrą inwestycją do m700-ki?

2. Czy można ją smarować zwykłym olejem, jak do naoliwiania drzwi?

3. Jeśli tak, to w których miejscach powinno się smarować?

Proszę o szybką odpowiedź(dzisiaj zamawiam).

Dzięki

Link to post
Share on other sites

1. Ten gaz zasadniczo nieróżni sie od innych green gas'ów kulki tak samo(jak wyżej ktos pisał w dobrych warunkach najlepiej strzelać z 0,36)

2. Osobiście odradzałbym, do replik ASG stosuje sie smar sylikonowy(do dostania w kazdym sklepie ASG np. snajperasg.prv.pl :) )

3. Powinno się smarowac wszyskie ruchome mechanizmy (spust,zamek,itp.) od czasu do czasu wskazane jest przesmarowac uszczelki w mag'u coby niewysychały i sienie kruszyły a co za tym idzie żebymagazynek sie nierozszczelnił.

Pozdrawiam.

 

ps.jakby kto chciał sie swojej m700 pozbyc to na PW :D

Link to post
Share on other sites

Wie ktoś czy trzeba smarować komorę hop-up, i jak się ją smaruje?

 

btw. jak długo nie smarowałem to jakoś dziwnie sie gaz nabijał (krótko, cicho i nie ulatniał się przy odciąganiu butli), a na 9-tej kulce z maga kulka leciała 5 metrów =P. Dalej to nawet nie wylatywała z lufy z braku gazu.

Po nasmarowaniu m. in. zaworka wejścia gazu i zaworka wyjścia problem ustał.

 

btw2. Jakie gogle polecacie do m700? Bo jak narazie używam narciarskich(=P) to trochę przeszkadzają w celowaniu przez muchę i szczerbinkę.

 

btw3. Jak w tej replice się wszystko reguluje, żeby celnie trafiać? Polećcie jakieś sposoby regulacji przyrządów i hop-upa bo strasznie długo już się z tym męczę.

 

Dzięki

Link to post
Share on other sites
btw2. Jakie gogle polecacie do m700? Bo jak narazie używam narciarskich(=P) to trochę przeszkadzają w celowaniu przez muchę i szczerbinkę.

 

Na uvexach i-vo z 1m m700 nie robi wrazenia.

to samo z uvexami cybric i skyper (bo takie mamy w teamie)

 

na ciastoramowych okularkach zostaja slady, nic wiecej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...