Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jaka jest w końcu pojemność magów? Bo na necie znalazłem rozbieżne dane tzn. magi tanaki od 9 do 10 kulek a kjw od 9 do 11

 

9. Dla pewnosci.

 

Dziwne, jakoś u mnie wchodzi idealnie 11 kulek do maga...

 

 

Witam!

Slyszalem ze mozna obnizycz predkosc wylotowa w m700. Czy ktos wie w jaki sposob ? chodzi mi o osiagniecie okolo 470-480fps....

 

 

Nie sprawdzałem, ale ktoś tu z forum pisał mi na GG jak - w magu jest ta okrągła mosiężna dysza (ta, co można ją lekko wcisnąć paluchem) - wewnątrz niej, na dnie otworku jest śrubka. Tylko nie pamiętam w którą stronę się kręci żeby zwiększyć, a w którą żeby zmniejszyć moc.

 

[ Dodano: Wto Paź 31, 2006 11:58 pm ]

Tutaj fotki instrukcji, jakby ktoś jeszcze kiedyś potrzebował:

 

img5290wd0.th.jpg img5291ze2.th.jpg

img5292ju8.th.jpg img5294wn8.th.jpg

Link to post
Share on other sites

No dorba. Kulek wchodzi 11, ale gdzieś na forum było, że przy takiej ilości się tnie. Kolejna rzecz o której jeszcze nie było to gwint. W tej kwestii też uzyskałem sprzeczne informacje. Ktoś mi pisał, że jest 14mm lewoskrętny, a z któregoś sklepu napisali, że gwintu nie ma...więc jak w końcu?

Link to post
Share on other sites
Jak wyjmuję się to coś z lufy żeby zamontować tam przejściówkę do tłumika ?

 

Sprawdź w instrukcji exploded drawing. Ten element (muzzle) trzyma się chyba na mocowaniu muszki (śrubka 75). Tak mi wyszło z analizy zdjęć powyżej.

 

Ta przejściówka z machineguna jest opisana jako pasująca do tanaki. Do KJW też powinna pasować?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam problem z moim m700 KJW. Mianowicie nie strzela kulkami tylko je wypluwa :???: Moim zdaniem to wina maga, jest wytarty w tylniej części (w miejscu gdzie ten cyngiel udeża w przepustnice gazu) jest aż troche wyżłobione. Moge sie mylić. Aha jest jeszcze taki motyw ze jak kieruje lufe do ziemi i strzelam to strzela normalnie, a do góry to ledwo co z lufy kulka wylatuje :/ co z tym moze być? Jak ktoś miał podobny problem to prosze tu napisać jak go rozwiązał. Będe bardzo wdzięczny.

pb221205tl9.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam !

 

 

Mam dość dziwny problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić.

 

Magazynki są raczej szczelne i nie ucieka z nich gaz lecz kiedy załaduje je do karabinu, nie moge strzelić. Słyszę tylko "brzdęk" zamka lecz kulka nie leci, zostaje na samym początku lufy i kiedy wyjmuję magazynek, wypada.

 

Co to może byc ? Czy to probelm z magiem, czy z karabinem ? Jak sobie z tym poradzić ?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich...

Zbliżają się święta i obliczyłem sobie że będzie mnie stać na kupno M700 Police KJ Works na mikołaja.

Z tego co wyczytałem z tych 11 stron wynika, że jest to niemal optymalne rozwiązanie problemu kupna karabinu snajperskiego. O lunetę się nie martwię, chodzi tu tylko o to, czy nie będe żałował. W sklepie TaiwanGun jest ta replika dostępna za cenę 799zł, z tym że uwaga...Jest to model składany w pół, który o ile się nie myle kosztuje bagatela 1000zł w asgshop'ie . . . Mam nadzieję że "łamanie" w pół repliki nie będzie obniżało z czasem celności, tak jak to ma miejsce w wiatrówkach...

 

Zadam ostateczne pytanie, co mogę dostać za te pieniądze. Ważne jest by replika posiadała system "Bolt-Ation" gdyż inne snajperki mnie nie interesują, oraz by była na gas i miała podobne (lub lepsze oczywiście) osiągi.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

W sklepie TaiwanGun jest ta replika dostępna za cenę 799zł, z tym że uwaga...Jest to model składany w pół, który o ile się nie myle kosztuje bagatela 1000zł w asgshop'ie . . . Mam nadzieję że "łamanie" w pół repliki nie będzie obniżało z czasem celności, tak jak to ma miejsce w wiatrówkach...

 

 

Z tego co czytałem kiedyś w tym wątku, to po pewnym czasie na łączeniu dwóch połówek pojawiają się po jakimś czasie luzy... dlatego ja zdecydowałem się na zwykłe M700.

 

Zadam ostateczne pytanie, co mogę dostać za te pieniądze. Ważne jest by replika posiadała system "Bolt-Ation" gdyż inne snajperki mnie nie interesują, oraz by była na gas i miała podobne (lub lepsze oczywiście) osiągi.

 

Tak to tylko w Erze. Tanaka np. kosztuje 1700zł :)

 

Mam problem z moim m700 KJW. Mianowicie nie strzela kulkami tylko je wypluwa :???: Moim zdaniem to wina maga, jest wytarty w tylniej części (w miejscu gdzie ten cyngiel udeża w przepustnice gazu) jest aż troche wyżłobione. Moge sie mylić. Aha jest jeszcze taki motyw ze jak kieruje lufe do ziemi i strzelam to strzela normalnie, a do góry to ledwo co z lufy kulka wylatuje :/ co z tym moze być? Jak ktoś miał podobny problem to prosze tu napisać jak go rozwiązał. Będe bardzo wdzięczny.

pb221205tl9.th.jpg

 

 

Pisałem o tym na poprzedniej stronie (albo dwie strony wcześniej) - na 99% to nie jest wina tej części. U mnie też jest wytarta, amiałem podobne problemy. Wyciąnij i rozkręć bolta, i zerknij w jaki sposób jest ułożona sprężyna na takiej długiej śrubie wewnątrz. Zerknij troszkę wcześniej w temacie - dałem tam zdjęcie i opis co zrobić.

Link to post
Share on other sites

Tylko problem w tym gdzie dostanę zwykłą m700'ke, bo na airsoftguns.pl przeciez nie kupie... :cry:

 

A co gdyby jednak powiedzmy, że nigdy bym jej nie "łamał", co wtedy :-P (joke)

 

Gdzie mogę dostać REMINGTON M700 POLICE TYPE KJ WORKS oprócz TaiwanGun.com i airsoftguns.pl? Może kto kupił gdzie indziej i się nie zawiódł...

 

Proszę pomużcie za niedługo gwiazdka! ! ! :-F

Link to post
Share on other sites

No jakbyś nie "łamał" tej M700 to by sie łączenie nie wyrobiło. Ale... Wiadomo jak jest - skoro już możesz łamać to będziesz to na pewno robił, nie ma bata :) Ja kupowałem M700 nie-łamane na taiwangunie - i też za 799zł :/ Skoro nie mają teraz zwykłej wersji, to pozostaje albo prośba o sprowadzenie albo allegro.

 

No jakbyś nie "łamał" tej M700 to by sie łączenie nie wyrobiło. Ale... Wiadomo jak jest - skoro już możesz łamać to będziesz to na pewno robił, nie ma bata :) Ja kupowałem M700 nie-łamane na taiwangunie - i też za 799zł :/ Skoro nie mają teraz zwykłej wersji, to pozostaje albo prośba o sprowadzenie albo allegro.

Link to post
Share on other sites
Gdzie mogę dostać REMINGTON M700 POLICE TYPE KJ WORKS oprócz TaiwanGun.com i airsoftguns.pl? Może kto kupił gdzie indziej i się nie zawiódł...

 

Proszę pomużcie za niedługo gwiazdka! ! ! teeth.gif

 

 

Ale z tego raczej w zime nie postrzelasz. Problemy się zaczynają jak juz jest coś około 5 stopni... na plusie, przynajmniej u mnie :)

 

Mhm... nie wydaje mi się, zeby jeszcze mozna gdzies dostac ten sprzęt poza taiwanem i airsoftguns.pl

Link to post
Share on other sites

O kupnie używanej nie ma mowy, mam zchizy do kupowania NIE używanych replik. A pozatym, to pierwsze wrażenie po otwarciu pudełka....Ahhh! :mrgreen:

 

I jest dziwna sprawa, bo gdy pisze mail'a do taiwan guna to nie odpowiadaja oni na WSZYSTKIE moje pytania np. "kiedy ewentualnie będą u was te zwykłe M700'ki?"

Tak z resztą jest nie tylko na taiwangun'ie, zdażyło mi się to jak pytałem o moją berettke kiedy chiałem ją dopiero kupić.

 

Czyli polecacie zime chrzanić, kupic sobie za 350zł płyte główną i grać przez cały jej okres w CoD 2, a replike kupić w środku wiosny? :roll:

 

Mmmm, czy to cacko wali bez paraboli na 50m? Chodzi mi tutaj o trafiania bez rozrzutu przynajmniej nie poza kwadrat 30cmx30cm...

Link to post
Share on other sites

Na stockowej lufie zapomnij o takiej celnośći :) Dzisiaj pierwszy raz bawiłem się moim M700 w terenie. Tzn trochę latałem z M4, trochę z M700, a troszkę i z jednym i z drugim. Kiedy używałem snajperki to sobie radziła dobrze. Jak poleżała nieużywana na chłodzie przez godzinkę, to pierwsze kilka strzałów do niczego. Ale podobno nawet niexle radzi sobie w zimę (w porównaniu z innymi gaziakami).

Link to post
Share on other sites

To prawda co mówi Javelin. Przy stockowej nie trafisz w tarsze o promieniu 30cm. Ja mam Z praclufą, z podniesionymi nieco fps'ami, tak ok 650, trafiam z trudnością w postać człowieka na kulkach 0,33 z odległości ok. 70m- 80m, ale z 50m to jest niemal pewny strzał, oczywiście jak nie ma wiatru. Co do kwestji czy dobrze sie spisuje w zimie to taż jest prawda pod warunkiem ze zostawisz bytle z gazem w jakimś ciepłym miejscu (np. za poskiem, czego nie polecam z powodów bezpieczeńśtwa) i bedziesz podtrzymywał karabin za magazynak aby zbytnio niezmarzł. Aha nierozkładaną replike dostaniesz Tutaj. To ze piszą zasieg 35m to jest jakis wkręt, przy stockowej conajmniej 60m a celny w postać ok 45m. Polecam bardziej nierozkładaną, jest "prawie" niezawodna.

 

Pozdrawiem

Francis

Link to post
Share on other sites

Powiem tak:

Wykonanie jest dobre, a nawet bardzo dobre "prawie" niewadliwa konstrukcja (przez to ze jest bardzo prosta), słyszałem ze mag sie czasem rozszczelnia, ale ja mam tą replike niespełna rok i nie było z tym problemu :) Raczej zachęcam do kupna. Po zmianie lufy na precyzyjną (6,03mm) zaobserwowałem znacznie leprze osiągi (celność i zasieg), teraz trafiam w tarcze (30cm X 30cm) z ok 50-60m

Link to post
Share on other sites

A co z chodzeniem bolta, bo wyczytałem że w tylniej pozycjy troszke niemiło lata...W twoim egzemplażu też tak jest?

 

W snajperce chodzi mi głownie o ten system bolt-action, czy dzwięk jest miły dla ucha i czujemy się jak płatni zabójcy? :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...