Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy raz na AEG.


Recommended Posts

Cześć wszystkim, jestem snajperem, znudziła mi się rola snajpera... chcę się przesiąść na jakąś parasnajpĘ, może AEG'a zwykłego.. Dorwałem aukcjĘ na allegro : http://allegro.pl/show_item.php?item=2277654320 , i zastanawiam się czy to dobra replika na sam początek? Czy opłaca się kupować to? Doradźcie! Pozdrawiam.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Jeżeli potrafisz grzebać w bebechach,lub masz pieniądze,żeby w razie co do jakiegoś serwisanta wysłać to bierz.Jak jesteś świeży w te klocki i to jest twoja druga replika to na twoim miejscu bym sobie odpuścił.Miałem G3 tm i ca i powiem szczerze,że były bardzo fajnymi replikami.Ja moją katowałem na m140 i hulała,aż miło.Jednak trochę mnie denerwowała sama konstrukcja górnego korpusu.Była skręcana z dwóch połówek.Kolba też lubi często pękać.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Jeżeli sprzedający dałby go za 550 zł bardzo chętnie.Sprzedający napisał w opisie,że replika posiada sprężynę m130 a fps ma 400 na kulkach 0.25g.Na moje oko G3 ma ok.460 fps na 0.2g co daje mu zasięg tak do 70 metrów max.Na początku wymieniłbym lufę na preckę Promyka

Link to post
Share on other sites

Na początek zabawy w ASG nigdy nie brałbym repliki używanej, na dodatek po tuningu. Każde "wzmocnienie" repliki osłabia jej żywotność, dla tego nawet w przypadku tuningu "sklepowego", gwarancja jest skracana do 6 m-cy, a w skrajnych przypadkach udzielana jest wyłącznie gwarancja "rozruchowa", czyli żadna.

Moim skromnym zdaniem, "na wejściu" do ASG zalecałbym replikę nową, stokową. Po upływie gwarancji i nabraniu doświadczenia w grach ASG, zawsze można przeprowadzić tuning.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...