Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem zasieg warrior L96


Recommended Posts

Witajcie.

mam problem z Warriorem I SET , model MB-01 firmy WELL .

Mam ponad 600 fps prędkości wylotowej przerobiony został przez kolege, i teraz moje pytanie mam kulki 0.3 g i zasieg jest smieszny 50 metrow i przy tych 50 metrach znosi kulki... co zrobić by zasieg byl wiekszy? Regulowalem hop-up i nic..

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

witajcie mam problem z Warriorem I SET , model MB-01 firmy WELL mam ponad 600 fps prędkości wylotowej przerobiony został przez kolege, i teraz moje pytanie mam kulki 0.3 g i zasieg jest smieszny 50 metrow i przy tych 50 metrach znosi kulki... co zrobić by zasieg byl wiekszy? Regulowalem hop-up i nic..

 

A masz założoną preckę i lepszą gumkę hop-up? FPSy to nie wszystko.

Link to post
Share on other sites

tak lufa zostala "jakas" wlozona i gumka tez byla wymieniana. moze ciezsze kulki sprawdza sie?

 

Mi się zdaje ze kolega cie w balona zrobił z tym tuningiem , szczególnie z gumką . Im cięższa kulka tym prościej leci ale i bliżej . Ale musi być tez dobrze podkręcone , a do tego trzeba komory PDI i najlepszej gumki . Spróbuj tych kulek http://gunfire.pl/product-pol-1152193157-Kulki-Blaster-DEVIL-0-30g-3000-szt-.html , jeżeli miałeś 600 fps na 0,20 , to na tych będziesz miał z 500 . :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Są dwa rozwiązania "problemu Warriora". Trzebaalbo wziąć większy rozpęd, albo rzucać z większej wysokości. To rozwiązania dla repliki stokowej lub "przerabianej" przez fachowych kolegów. Aby zwększyć osiągi tej i podobnych replik wystarczy:

- Założyć dobrą preclufę i dobrze ją dostabilizować

- Założyć porządną komorę hopa (możliwa tylko jedna)

- Założyć dobry zestaw tłok/cylinder/ prowadnice

- Załorzyć zespół spustowy (jeden możliwy)

I to wszystko jeszcze dobrze doszczelnić. Tak zyskujesz nie tylko wzrost zasięgu ale i skupienie. Koszt około 1800 złotych.

 

Zapakowanie do MB01 samej sprężyny skutkuje nie tylko pogorszeniem osiągów ale i przyspieszonym zużyciem stokowego zespołu spustowego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...