Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning repliki Well, AGM i SWD od A&K


Recommended Posts

Witam. W środowisku AirSoftowym "obracam" się już ponad 4 lata. Dotychczas miałem do czynienia tylko z replikami AEG i gazowymi. Chciałby kupic jakąś tanią replikę karabinka snajperskiego np. L96 lub SWD. Czy da się tam wstawic normalną- gumkę HopUp, lufę prec., sprężynę ? Czy jest coś jeszcze co trzeba byłoby wymienic.

 

ps. Proszę nie pisac postów typu- "z tego repliki snajperki nie zrobisz, na replikę snajperki trzeba wydac 1xxxxxxx zł". Wiem wiem o tym, chciałby po prostu poeksperymentowac. Przepraszam ,że nie piszę "ci" ponieważ klawiatura się troszkę psuję.

 

Pozdrawiam, CeleroN !

Link to post
Share on other sites

O każdej replice, z której da się coś zrobić, jest już temat, w którym jest dokładnie wypisane jakie części pasują i co trzeba wymienić. SWD A&K i L96 Well'a są również w nich opisane.

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites

SWD od A&K jest najtańsze w tuningu, wszystkie ważne części są kompatybilne z AEG, tj. gumka h-u, lufa, sprężyna. Reszta producentów których podałeś kopiuje aps 2/ aps 96, więc w nich trzeba wymieniać sporo części na markowe (pdi, lay lax), a wtedy nawet taka najtańsza tuningowana replika wyjdzie w tysiącach złotych.

Link to post
Share on other sites

Tak w skrócie : SWD jest dużo tańsze w tuningu od L96 od tego by należało zacząć . SWD posiada bardzo mocny tłok stockowy oraz pancerny zespół spustu . Stockowa komora również jest dobra i można wkładać do niej odrazu lufy od aegów. co do L96... nie ukrywajmy że trzeba dużo wydać by "jakoś" strzelało . Ale nie tak sporo jak by sie wydawało http://www.neoserwis.krlicho.org/ NeO dorabia części , poczytaj jego artykuły a wiele się dowiesz i nie będziesz musiał studiować tak obszernej lektury odnośnie tych replik jaka jest na tym forum ;)

Link to post
Share on other sites

No tak, koledzy wyżej tylko "zapomnieli" dodać o permanentnych nieszczelnościach, opiłkach w cylindrze, kiwającej się lufie zewnętrznej, rozregulowującej się komorze HU, strzałach dwoma kulkami i wielu innych wspaniałych "zaletach" repliki A&K.

Link to post
Share on other sites

No tak, koledzy wyżej tylko "zapomnieli" dodać o permanentnych nieszczelnościach, opiłkach w cylindrze, kiwającej się lufie zewnętrznej, rozregulowującej się komorze HU, strzałach dwoma kulkami i wielu innych wspaniałych "zaletach" repliki A&K.

 

Podpisuję się dwoma rękami pod słowami przedmówcy :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Bo czytając temat o SWD można się tego wszystkiego dowiedzieć i rozwiązać te problemy przez jeden wieczór? To nie jest super baza na snajperkę typu VSR czy seria APS, ale 640fps na SP170 da się wyciągnąć.

 

Wiciok, swoją drogą Ty miałeś w ogóle SWD?

 

Nic mi nie pozostaje tylko odesłanie autora tematu do prawdziwej encyklopedii snajperek czyli działu o replikach snajperskich, poczytaj tematy, mi się przyjemnie czytało i dowiesz się jaka snajperka Ci podpasuje itd.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Tak, do SWD pasuje lufa sprężyna i gumka od AEG... Wymiana tych elementów da Ci mniej więcej tyle co wymiana lufy, gumki i sprężyny w jakiejkolwiek innej replice i na tym zwykły tunning swd się kończy a zaczyna kombinowanie u kogo i co dorobić (bo innych niż dorabiane niema). APS ma tą przewagę, że części są, lufa się nie chwieje, replika nie grzechocze i normalnie się ja przeładowuje.

 

 

W SWD A&K też te części NALEŻAŁO by wymienić. Ale się nie wymienia. Bo nie ma na co. Czesi conieco kombinowali z komorą i innymi częściami. Ale nie ukrywajmy, jakość u Czechów to nie jest PDI czy LayLax.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...