Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, jako że jest to mój pierwszy temat, liczę na nieco wyrozumiałości i, w razie co, na nie-zgnojenie. To tyle gwoli wstępu, przechodzę do konkretów :P

 

Otóż na razie nie mam zamiaru niczego kupować, ale może w najbliższej przyszłości, kto to wie :D A więc chciałbym, byście mi polecili jakiś dobry nóż, w cenie do 500 PLN. Chodzi mi o nóż wytrzymały, zrobiony z niezłej stali i niezawodny (no cóż, na Microtech'a i Chris'a Reeve'a raczej mnie będzie stać, ale chodzi o coś porządnego). Co do wyglądu to nie mam jakiś wygórowanych wymagań.

 

Podoba mi się SOG Pentagon (chyba tak się zwał), co wy o nim sądzicie? Czekam na wasze propozycje i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.Nóż powinien być uniwersalny, i do wypadu w góry/na łódkę i do miasta, jak zajdzie taka potrzeba.

 

2. Hm, raczej obojętne, ma być porządny.

 

3. Nie za mały, nie za duży czyli średni.

 

Wiem, że mam wygórowane wymagania, ale co i tam. I jeszcze ponawiam pytanie do znawców tematu: co sądzicie o SOG Pentagon?

Link to post
Share on other sites
1.Nóż powinien być uniwersalny, i do wypadu w góry/na łódkę i do miasta, jak zajdzie taka potrzeba.

 

2. Hm, raczej obojętne, ma być porządny.

 

3. Nie za mały, nie za duży czyli średni.

 

Jesli jednoczesnie duzy i jednoczesnie maly, tani, porzadny, w gory, na lodke i do miasta to CRKT M21-04.

Link to post
Share on other sites
... polecili jakiś dobry nóż, w cenie do 500 PLN. Chodzi mi o nóż wytrzymały, zrobiony z niezłej stali i niezawodny

 

Trochę ponad limit 500 zł ale reszta się zgadza.

Extrema Ratio Shrapnel - nie za duży , nie za mały - do noszenia doskonały :wink:

 

Shrap_test.jpg

Link to post
Share on other sites

Hm, bardzo mnie zaciekawił Extrema Ratio Shrapnel mogę otrzymać jakieś dodatkowe info dotyczące stali z jakiej jest zrobiony i materiału rękojeści oraz dostępnych "wzorów maskujących" (czyli po ludzki kolorach) ostrza? A czy noż wygodnie się trzyma? I co może przetrwać ostrze? Czy trzeba często je ostrzyć? Za odpowiedź będe zobowiązany :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...