Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

super

Użytkownik
 • Content Count

  661
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,408 profile views
 1. taaak..to ma być mniejsza, lżejsza wersja...no i sztya w kamuflażach ;-) no i też tańsza
 2. Właśnie sobie taką strzeliłem i przerobie pod AK. wrzucę fotki jak będziesz zainteresowany ;-)
 3. wywal tą apteczkę na pas..po co Ci taki panel jak znajduje się tam tylko lekka apteczka ??
 4. To zawiązuj buty przed założeniem plecaka ;-). Ja nie mam tego Wisporta ale go widziałem i macałem. Jak na swoją wielkość jest OK.
 5. Wuki luźna guma. Trochę poleciałeś za daleko. Akurat Sparrow to naprawdę mały plecak i nie potrzebuje żadnego pasa biodrowego. Zresztą w plecakach o takim litrażu to nie są paski biodrowe tylko brzuchowe ;-) 20 l to mała pojemność i dużych obciążeń tam nie będziesz nosił. A po za tym jest w nim wyjście na montaż taśmy 25 mm na szczątkowy pas biodrowy i to nam wystarczy. Moim zdaniem to dobry mały plecak.
 6. powiedz to anglikom NZ i Australijczykom którzy bardzo dobrze się czują w beltkitach ;-)
 7. super

  SPECOPS

  powiem tak..zajebiste. Ale moim zdaniem lepiej wywalić kieszonkę na nóż szturmowy i obszyć krawędzie kieszni cordurą celem lepszego trzymania klipsa noża. Trendy się zmieniły i nikt już nie dostaje wz 98 ;-) Ale ja się podobno nie znam. aha i chce takie ;-) w Coyote ;-)
 8. ale szyje zajebiście ;-) a chcesz ? to dawaj na PW
 9. Jest mi niezmiernie miło poinformować że wraz z PS Tactical Gear udało nam się opracować i wprowadzić na rynek nową serię produktów. Są to torby i sprzęt survivalowy. Na pierwszy rzut dwa typy popularnych nerek. Klasyczna kieszeń ale z możliwością schowania skrzeli i zrobienia z niej zwykłej torby oraz modularna o wielorakim zastosowaniu. Na zachętę dwie foty. Więcej zdjęć i opisów na naszym nowym sklepie www.survivalsklep.pl Już niebawem pojawi się duża torba BOB , plecak ucieczkowy i kilka innych pomysłów. Oczywiście szycie na najwyższym poziomie. Sprzęt dostępny tylko w Survivaltech.
 10. To tylko końcowy prototyp. Dostanie kilka drobnych zmian konstrukcyjnych i go pokażemy.
 11. super

  SPECOPS

  ta cena to z wyposażeniem oczywiście ?
 12. nie Wuki ... to zupełnie inna konstrukcja ;-) ma kilka niespodzianek których jeszcze nic nie miało. a szelki są od currahee plecaka ;-) na długo za nim powstał Twój a co PSGT ...a nie mogę..w poniedziałek się wyjaśni ;-)
 13. my opracowaliśmy taki model. To jeszcze prototyp ale już niedługo się pojawi ;-) Uploaded with ImageShack.us
 14. wszytko ma swoje dobre i złe strony. Do chesta jednak nie zapakujesz tyle co do beltkita. A jak zdarzy się że będziesz musiał porzucisz plecak i zostajesz tylko z oporządzeniem. Gdzie będzie więcej wyposażenia i amunicji? Nie ma ideału. Do jednej akcji będzie dobry chest a do drugiej beltkit a gdzie indziej sprawdzi się kamizelka. wszytko ma swoje dobre i złe strony. Do chesta jednak nie zapakujesz tyle co do beltkita. A jak zdarzy się że będziesz musiał porzucisz plecak i zostajesz tylko z oporządzeniem. Gdzie będzie więcej wyposażenia i amunicji? Nie ma ideału. Do jednej akcji będzie do
×
×
 • Create New...