Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprzęt do 1000zł dla początkującego


Recommended Posts

Co do pl znakow pisze na iphonie i czekanie na okno dialogowe z polskimi znakami troche trwa wiec ich nie uzywam. Jesli chodzi o to co wybralem to w mojej okolicy jest sklep shotgun i tam kupie wszystko z rabatem.

Replika rk02 okolo 350zl ,bateria 80, kulki 2k gratis ,magazynki metalowe 2x45zl ,mundur wz93 250 zl, jaskolczy ogon 40 zl ,ris 50 zl , kamizelka 80 zl, okulary 25 zl. Wczoraj wszystkiego sie dowiedzialem wiec mysle ze sie oplaca. W usmc nie ide bo badz co badz wole polakow xd.

 

 

Też piszę z IPhona i jakoś używanie polskich znaków nie sprawia mi problemu.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Metalowe magi do Rk 02? zastanawia.gif

 

Wz.93 za 250 zł?bialaflaga.gif

 

Kamizelka? Po co Ci? Do chowania dwóch magów i snickersów?

Nie kupuj kamizelki, risów (bo jaskółkę masz...) Oszczędź na mundurze i kup lufę i gumkę.

Edited by Didizip
Link to post
Share on other sites

Kamizelki nie potrzebujesz dopóki nie będziesz miał co do niej włożyć.

Nie ma taniej i dobrej kamizelki, ACM =/= dobrze.

 

A zresztą radź sobie sam,już i tak dostałeś masę informacji.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Ja to jestem ciekaw od kiedy WP używa mundurów w wz.93 w kroju ACU. Oświeci mnie ktoś?

 

Axel, niech sobie kupi Helikona - wytrzymalszy niż rip-stop, przynajmniej jak ja używałem. Występuje tu ta sama loteria, raz się trafi dbry a raz nie, chociaz ostatnio Helikon poprawił szycie.

Link to post
Share on other sites

@HellMaker666

Mówisz do mnie?

Jeśli tak, to polecam rozpocząć jakiś kurs nauki czytania ze zrozumieniem.

Najlepiej streszczę to, co do tej pory napisałem - nie kupuj polskiego munduru, kup sobie ACU w UCP dodatkowo pustynne buty na przykład Mc Rae lub Belleville 790. Jeśli nie będziesz szukał kontraktu, to w cenie około 100 zł kupisz używany mundur ACU w UCP.

Link to post
Share on other sites

RivPolska, przeczytaj swojego posta jeszcze raz. I jeszcze raz. I wskaż mi, gdzie napisałeś ACU w UCP. ACU to krój ;) Dla pewności jeszcze zacytuję tego twojego posta, żeby unaocznić Ci twój błąd:

 

Tylko po co Ci polski?? za ok 100 masz górĘ i dół acu (bluza + spodnie bez combat shirta) i za 150 pustynne buty.

 

O voila, gdzie tu miszczu napisałeś o UCP?

 

Bym coś wkleił, ale Arend mnie zje.

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites

ACU to krój? Dzięki wielkie, w końcu moje życie nabrało sensu...

Jak wiadomo (albo i nie) ACU miało być w założeniu tylko używane z UCP, jednak rozumiem, że ktoś mógł tego nie zauważyć.

Ale nigdzie nie napisałem, żeby kupił ACU w panterze :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...