Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, ostatnio zakupiłem G18c od WE i chciałem się zapytać co wymienić kolejno w tej gazówce żeby się nie rozpadła bo z tego co czytałem na różnych stronach to glocki 18 od WE i TM muszą mieć zrobiony tuning i wielu tak robi. Nie narzekam na jej obecne działanie ale wolałbym mieć pewność co do jej żywotności i ją podrasować.

 

G18C od TM nie udało mi się znaleźć na stanie...

Link to post
Share on other sites

Co do TM to na kanale Novritscha i na jego FB widziałem że był niezadowolony ze stockowego Glocka bo mu psuł się po jakimś czasie. Po raz trzeci czy czwarty ma juz G18C od TM tylko teraz po wyjęciu go z pudełka odpicował w nim wszystko.

 

A jakiej firmy polecasz części do WE? I czy są dostępne?

Edited by DreyTG
Link to post
Share on other sites

Nie do końca. Chwalił się sztuką, w którą wsadził kilkaset dolców i walnęła na pierwszej grze.

Na filmie mówił, że w obecnie używanym Klocku zmienił tylko młotek ze sprężynką.

Weź też pod uwagę, że on bardzo intensywnie użytkuje pistolet.

Link to post
Share on other sites

Wiem, sam jestem snajperem i często używam pistoletu. W CQB używanie pistoletu daje mi więcej frajdy niż strzelanie z krótkiego karabinka.

 

Novritsch ma to do siebie że się chwali :icon_wink: ale kiedy zobaczyłem zdjęcie jego glocka który miał pęknięte suwadło i popsuty cały mechanizm pistoletu to trochu się przejąłem. Pytam się co w wymienić ze względu na opinie innych którzy mówią że WE to dno a inni że jest spoko... ale ja nie miałem wyboru, kupiłem i chce mieć pewność że przeżyje wszystko.

Edited by DreyTG
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...