Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Powiem mój problem. Jestem posiadaczem ( byłem) Glocka 17 od firmy KWA, mam go od około roku. Użytkowałem go bardzo intensywnie, wiec ma dość duży przebieg. Podczas tego miałem już w nim wymieniany 3 razy tłok przez serwis na gwarancji, wiec jestem trochę zawiedziony nim bo jest dość awaryjny, ale o co chodzi, ostatnio po prostu się rozpadł na części ( materiał się zużyły), i kulki wręcz wypadają z lufy. Wiem mogę go naprawić, ale kosztowało by mnie to połowę ceny nowego, wiec nie chce mi się tego robić. Teraz poszukuje nowego pistoletu ,, na udo". Bardzo podoba mi się WE Glock 18C gen. 4 i tu chciałem się spytać was czy on nie będzie bardziej awaryjny od KWA? a może Glock 18C do kwa ? Ja jestem bardziej nastawiony na WE, ponieważ posiadam również M4A1 od firmy WE i jestem bardzo zadowolony. I jeszcze jedno, czy część typu lufa precyzyjna od firmy MadBulla ( http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_133_229&products_id=1925&name=MadBull_-_Lufa_Precyzyjna_6.03_Black_Python_-_G17,_G18 ) ( pasująca do KWA ) będzie również pasować do WE? i czy większość części tuningowych dla KWA będą pasować do WE ? Pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

A ja bym polecił 18C od KWA, nie wiem czy trafiłem na dobry egzemplarz ale kulki lecą jak po sznurku(pierwszy raz widzę tak celną gazówkę a sporo widziałem). Ma spore luzy ale wg mnie to jeszcze ujdzie. Nie miałem jeszcze w nim problemów z puszczaniem gazu wiec też jest ok. Glock 18 jest na tyle ciekawy ze posiada ten magiczny tryb auto (mi się bardzo podoba). Dokładnie jest to chyba KWC-KWA. Ma 6 miesięcy i jak mówiłem nie mogę narzekać.

Co do produktów WE- wszyscy mówią że to kupa i ja też tak mówię.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No właśnie KWA ma ten plus że mam już dwa sprawne magazynki do glocka 17 wiec by pasowały, co do WE Glocka 18c się nie wypowiem bo nigdy go nie miałem, ale moja M4 od WE sprawuje się dobrze ;D Czyli raczej postawie na KWA, a jeszcze jaki inny polecacie pistolety GBB które mają dużo do tuningu ?

Link to post
Share on other sites

no mi chodzi o coś wytrzymałego i dostępnego w polsce, bo jak z zagranicy mam ściągać to już od razu 300 trzeba kupić ;D. TM szukałem i jakoś nie znalazłem (dostępnych) a co dopiero 18tka. Jedyne co jest oczywiście nie dostępne to ten 17 http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_47&products_id=2167&name=Tokyo_Marui_-_Glock_17_3rd#!prettyPhoto fajny ale nigdzie go nie ma.

 

A spytam się tak jaki jest najlepszy ( Waszym zdaniem ) pistolet na GBB ?

Link to post
Share on other sites

Mam "klocka" 18C od TM i póki co jestem zadowolony. Jak chcesz realizmu to musisz trochę zainwestować w tuning ale naprawdę warto. Co do mocy to moim zdaniem TM naprawdę wystarczy te ~280fps, hop-up jest genialny i kulka leeeeci daleko ;)

Edited by Smutas
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Siema,

 

Mam glocka 18C od WE, wbrew powszechnym opiniom od dłuższego czasu sprawuje się wyśmienicie.

Pytanie moje brzmi: czy długi magazynek od Glocka produkcji TM: http://shop.ehobbyasia.com/tokyo-marui-50rd-long-magazine-for-glock-series-gbb-g17-g18c-g26-1.html będzie pasował?

W sieci znalazłem tylko sporo sprzecznych ze sobą informacji na temat kompatybilności części.

 

Byłbym wdzięczny za pomoc,

Pozdrawiam

Afrati

Link to post
Share on other sites

Jakby co to TUTAJ masz magi do WE długie (50rd jak w TM)..to tylko jeden z przykładów.

A TUTAJ masz do standardu TM ale jakby taniej niż ori TM-będą ze dwa długasy zamiast jednego(niechaj skłamie, bo nie wiem , ale WE bliżej chyba do TM niż do KSC).

A jakiej generacji masz WE? Przymierzam sie do IV gen-u, zawsze to połowa cenki TM jest....

Pozdro.

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki za pomoc, Panowie!

 

Karol_alasz -> mam właśnie IV generację glocka - choć sam byłem mocno sceptycznie nastawiony do wytworów tej firmy, to nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa. Strzelam kulkami 0,28 g&g i niesie kulki szalenie daleko i celnie jak na gaziaka. Tryb ognia automatycznego z kolei daje dużo radości, bo kulki z magazynka znikają błyskawicznie. Samo wykonanie też przyjemne.

 

Jedyna moja uwaga - przy strzelaniu na auto najlepiej mieć rękawicę, bo dłuższa seria potrafi doprowadzić do leciutkiego odmrożenia skóry na wierzchu łączenia kciuka z dłonią - niefrasobliwy kolega miał lekko zaczerwienioną skórę jeszcze następnego dnia ;)

 

-Otto- -> Dzięki, bardzo możliwe, że się z Tobą ustawię na małe macanko :)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Czołem.

Mam pytanko odnośnie części do Glock-a 18C WE.

Otóż przy czyszczeniu postanowiłem go trochę bardziej rozebrać i została mi sprężynka wraz z nitem (?) które wypadły mi z zamka, chyba z dyszy. ( zdjęcie https://plus.google.com/photos/108765237254818455832/albums/5630405939542942625/6005837317096185266?banner=pwa&authkey=COLjwu-9vPq6Aw&pid=6005837317096185266&oid=108765237254818455832 ).

Mógłby mi ktoś powiedzieć co to za część i jak ją zamontować? ( nie spodziewałem się że ona w ogóle tam jest :D ). Dziwne bo replika strzela bez niej bardzo dobrze ( jakby kiedyś strzelała źle ? :D ).

Mógłby mi ktoś jeszcze podpowiedzieć jak zdjąć selektor ognia by móc wyjąć kołyskę (?) dyszy?

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Polecam glocka 18C od WE mam go już półtora roku i sprawuje się znakomicie.

Hop mógłby minimalnie lepiej kręcić, ale największą jego wadą jest miękka sprężynka zwalniacza magazynka który jest bardzo duży, efektem tego jest praktycznie samoczynne wypinanie się magazynka. Częściowo zmniejszyłem problem wyginając ją bardziej.

Nie znam się na tuningu ale podobno nie ma do niego części tuningowych, chociaż słyszałem że po lekkiej modyfikacji można do niego włożyć niektóre elementy.

Magazynki to standard TM. Kjw nie pasuje. Support WE jest bardzo pomocny i szybko odpowiada, w moim wypadku chodziło zamówienie najmniejszego składowego pypecia w replice.

Edited by Kertonix
Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
Siemano, mam g18c WE. Byłem sceptykiem po opiniach jakie przeczytałem w necie ale od dłuższego czasu klamka śmiga na PGG i CO2 bez zarzutów. Obym nie zapeszył. Pozdro600!

Temat został założony 5 lat temu.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...