Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przetrwanie na pustyni


Recommended Posts

No właśnie, mam dosyć egzotyczny problem. Otóż w wakacje jadę na road tripa po USA i na pewno zdarzy się tak, że będę musiał nocować na pustyni lub w innym podobnym terenie w namiocie. Z racji, że kompletnie nie znam się na survivalu, byłbym wdzięcznym za jakieś porady jak uniknąć pożarcia przez dziką zwierzynę czy wychłodzenia, miesiąc to wrzesień. Proszę o poważne potraktowanie tematu i z góry dziękuje za konstruktywne wypowiedzi.

Link to post
Share on other sites

No właśnie, mam dosyć egzotyczny problem. Otóż w wakacje jadę na road tripa po USA i na pewno zdarzy się tak, że będę musiał nocować na pustyni lub w innym podobnym terenie w namiocie. Z racji, że kompletnie nie znam się na survivalu, byłbym wdzięcznym za jakieś porady jak uniknąć pożarcia przez dziką zwierzynę czy wychłodzenia, miesiąc to wrzesień. Proszę o poważne potraktowanie tematu i z góry dziękuje za konstruktywne wypowiedzi.

Poczytaj książki Bear'a Grylls'a.

Zawsze to coś pomorze, skonsultuj się z ,,trenerami" od surwivalu jeżeli masz hajs i chęci.

Link to post
Share on other sites

SAS survival hanbook Wisemanna poszukaj, tam masz zagadnienia opisane wg. klimatu W angielskim wydaniu są podkreślenia dotyczące m.in. Ameryki Północnej. Nie wiem jak w polskim bo pdfa trzymam tylko do sprawdzania nazw własnych

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...