Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No i o taką mi odpowiedź chodziło, dzięki zuczek :maniak_OK: . Kjujiczek jak o lipola dbać ja już wiem, nie musisz się za mnie martwić :maniak_jezyk2: . Ale ktoś jeszcze ma te aku, bo chodziło mi dokładniej ile wystrzelę na stockowej giecie JG (do tego nowe kable i mosfet)?

Link to post
Share on other sites

No i o taką mi odpowiedź chodziło, dzięki zuczek :maniak_OK: . Kjujiczek jak o lipola dbać ja już wiem, nie musisz się za mnie martwić :maniak_jezyk2: . Ale ktoś jeszcze ma te aku, bo chodziło mi dokładniej ile wystrzelę na stockowej giecie JG (do tego nowe kable i mosfet)?

 

Kup i sprawdź.

Link to post
Share on other sites

Śmieszne pytanie. Część forumowiczów na prawdę myśli że są tu jasnowidzowie, wróżki i inni prorocy.

 

Na ilość wystrzelonej ilości kulek zależy wiele czynników, od wtyczek po kable, styki, smar, łożyska, zębatki, sprężyna... na warunkach atmosferycznych kończąc.

Ja mam tak że na porządnym fajnym terenie mogę strzelać i strzelać i jeszcze przez tydzień batka poleży i będzie super naładowana a na innym terenie bardziej wilgotnym nawet nie wytrwa do końca strzelanki.

 

Szkoda że forum czasami nie blokuje głupich pytań.

Edited by Matison
Link to post
Share on other sites

@zuczek

Nie chciałem nikogo obrazić tylko zaliczyłem pytanie do głupich nie osobę ale jak uraziłem to przepraszam.

Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie ile pakiet o pojemności XXXX mAh i VV-VV C będzie starczył strzałów. Nikt na to nie odpowie można powiedzieć że ten pakiet może starczyć na od 1 do 2000 strzałów.

Grunt by dał zabawę a taki na pewno da. A nawet dla świętego spokoju i żeby nie martwić się o to że siądzie bardziej poleciłbym dopłacić i wziąć model o pojemności 1800mAh

http://allegro.pl/akumulator-redox-li-po-1800-mah-7-4v-20c-i2360383283.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...