Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobór rękawiczek


Recommended Posts

Hej

 

Ostatnio na strzelaniu stwierdziłem , że muszę w końcu szarpnąć się na te kilka złotych i kupić sobie porządne rękawiczki zamiast biegać w takich za 2zł :]

Poszperałem na forum ale tego co mnie interesuje nie ma .

 

Czego potrzebuję :

- Muszą być wytrzymałe , cały czas pomagam sobie rękami , wspinam się itd. więc dobrze gdyby trochę posłużyły

- W miarę cienkie

- Do powiedzmy 100 zł .

 

Przyznam się że mierzyłem sporo rękawiczek ale jakoś żadne nie przypadły mi do gustu . Wszelkie " Policyjne " z miliardem wzmocnień mnie denerwują bo nie czuję repliki .

Mechanixy też sprawdzałem jednak jak dla mnie za delikatne na swoją cenę .

Oakley-e i wszelkie inne z tej półki cenowej odpadają :]

 

Jeżeli ktoś znalazł jakieś przyzwoite rękawiczki spełniające moje wymagania , prosił bym o wypowiedź w temacie .

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję :]

Link to post
Share on other sites

Hej

 

Ostatnio na strzelaniu stwierdziłem , że muszę w końcu szarpnąć się na te kilka złotych i kupić sobie porządne rękawiczki zamiast biegać w takich za 2zł :]

Poszperałem na forum ale tego co mnie interesuje nie ma .

 

Czego potrzebuję :

- Muszą być wytrzymałe , cały czas pomagam sobie rękami , wspinam się itd. więc dobrze gdyby trochę posłużyły

- W miarę cienkie

- Do powiedzmy 100 zł .

 

Przyznam się że mierzyłem sporo rękawiczek ale jakoś żadne nie przypadły mi do gustu . Wszelkie " Policyjne " z miliardem wzmocnień mnie denerwują bo nie czuję repliki .

Mechanixy też sprawdzałem jednak jak dla mnie za delikatne na swoją cenę .

Oakley-e i wszelkie inne z tej półki cenowej odpadają :]

 

Jeżeli ktoś znalazł jakieś przyzwoite rękawiczki spełniające moje wymagania , prosił bym o wypowiedź w temacie .

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję :]

 

Polecam kontrakty WP wz,619/MON za 50zł wyrwiesz na allegro.

Link to post
Share on other sites

Po wypowiedzi można wywnioskować że użytkujesz długich rękawic i takie zapewne chcesz kupić i teraz.

Polecam te :

* http://www.specshop....ne#!prettyPhoto

LUB :

* http://www.specshop....07#!prettyPhoto

 

W tym momencie noszę taniutkie rękawiczki zimowe marki " stragan pana stasia " takie wełniane rozciągliwe :D

Działają jak działają , przynajmniej nie zdzieram sobie skóry z rąk .

 

Raczej więc rękawiczki krótkie , najlepiej z zapięciem na rzep przy nadgarstku .

Link to post
Share on other sites

Wejdż na TanieMilitaria i zapytaj Piotra kiedy plamuje dostawę rękawiczek szytych dla Szwajcarów. Porządne rękawiczki ze wzmocnieniami i kewlarową wyściółka. Miałem nim zgubiłem i z serca polecę.

 

Edytował:

Nawet nie musisz pytać bo są w ofercie w kilku wzorach i rozmiarach. Nawet przeceny są.

Polecę te http://www.taniemilitaria.pl/rekawice-policyjne-szwajcarskie-tf334-rozmiar-p-37.html. Znaczy ten wzorek.

Link to post
Share on other sites

Kilka razy oglądałem już Stahlonsy i nigdy nie pamiętałem dla czego ich nie kupiłem .

Dzisiaj byłem w Casto i przypomniałem sobie , najmniejszy rozmiar jaki produkują to L , który jest za duży na moje nieproporcjonalnie malutkie łapki :D

 

Musze przyznać że IHD Helikona wyglądają fajnie , ciekawe tylko jak w porównaniu z mechanixami [ już w zasadzie ta sama cena ] .

Link to post
Share on other sites

(...) jakie rękawiczki potrzebujesz. Jeśli las:

http://allegro.pl/rekawice-taktyczne-nomex-niepalne-mechanix-nowe-i2364902312.html

Bardzo porządne, ja swoje cioram rok (...)

Kiedy autor tematu chce rękawiczki krótkie, zapinane na rzep, a wszyscy "wciskają" mu "szmatki" dla gospodyni domowej, albo prawie motocyklowe, z mankietami zachodzącymi niemal do łokcia. :sciana:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Wiadomo , że mechanixy będą w porządku , w końcu jest to jakaś firma , która trzyma swój standard no i dodatkowo ich rękawiczki trochę kosztują więc nie może to być szajs .

Chodzi mi bardziej o to jak wypadają w porównaniu z innymi w tej samej kategorii cenowej .

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Mechanixy są wygodne, czasem można wręcz o nich zapomnieć, ręka się nie poci. Ale trwałość pozostawia wiele do życzenia, mi się rozpadały średnio po roku, a z roku na rok ich jakość spada...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...