Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Alarm przy spadnięciu napięcia lipo


Recommended Posts

Poczytaj forum( bo są tematy o tym) i sam zdecydujesz co lepiej mieć lipo-alarm lub lipo-miernik czy dwie te opcje w jednym z możliwością regulacji napięcia przy jakim alarm ma wyć :) .

 

Osobiście odradzam zakup tych z najniższej półki.

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

W warunkach ASG? Sprawa dyskusyjna. Nie używam, nie używałem, biorę ze sobą miernik i mierzę na koniec strzelanki. Alarmy zostały pomyślane w zastosowaniach modelarskich. Taki alarm może Ci piszczeć nawet przy strzelaniu serią.

Link to post
Share on other sites

Jeśli cena jest taka sama tych dwóch mierników, to który lepiej wziąć?

Ten za 30zł mogę mieć bez płacenia przesyłki, bo kumpel też coś zamawia w tym sklepie, a przy tym za 17, trzeba zapłacić 13zł za przesyłkę.

Nie wiem, o który ci chodziło w że już lepiej da radę, czy o ten co ty podałeś, czy ten co ja.

Link to post
Share on other sites

Lepszy byłby ten co zuczek podał, bo ten z krakmana będzie Ci piszczał, a tym se zmierzysz napięcie bez odgłosów. Po drugie mozesz się nim pobawić, posprawdzać napięcię w gniazdkach w domu, jakie napięcie masz np: w kompie przy cpufan, i pomierzyć wszystkie baterie w domu. I możesz go kupić w castoramie czy leroy merlin nawet chyba taniej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...