Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest gecko123

W tej cenie masz nowe Boyi i AGM. Z używanych cokolwiek ciężko znaleźć, ale jak się trafi to G&G.

 

Edit: @UP- Kolejna mania KWA, wszystko inne do dupy?

 

Z Mek bierz G&P lub KWA, najlepsze Mki na rynku za tą cenę, używki wyrwiesz spokojnie, do nowych musisz dopłacić 100-200 zł. Chinole sobie odpuść. Używanego SCARa od VFC wyrwiesz za 900 zł, ale to nie są świetne repliki, są dość awaryjne, ale świetnie wykonane. G&G są rzadsze, mają lepsze bebechy, ale trochę gorzej wyglądają. Classic Army i chińce sobie odpuść.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

VFC ma świetny wygląd, ale komora hop-up jest tragiczna. Jak raz źle złożysz gumkę to przy próbie wyciągnięcia porwiesz ją na 90% a komory nie zamienisz na żadną inną. G&G też dobrze wygląda ale jest bardziej standardowe.

 

Jakoś nigdy mi się to nie zdarzyło... Co nie zmienia faktu, że bebechy SCARa VFC to kupa.

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Nie wiem czy tylko ja miałem pecha ale w Defenderze trafiłem na cylinder typu 2 i ciulową szczelność na dyszy. Już stokowy boyi był szczelniejszy.

 

Akurat ja nie widziałem lepszej szczelności w Mce, ani nie słyszałem.

Link to post
Share on other sites

Panowie, Otix96 pyta o SCAR'a a wy zaczynacie dyskusje o eMkach, dobrze że nikt mu nie polecił jeszcze kupić CM.028.

 

Jak chcesz SCAR'a kup sobie SCAR-H od Boyi'a. Traktuj go dobrze, możesz zmienić sprężynę na słabszą, jak nie będziesz go męczyć na jakimś Li-PO 11,1V, rzucać nim, kopać rowów, orać pola to może Ci pochodzi bezawaryjnie jakiś czas, a jak się zepsuje to oddaj go na gwarancje i Ci go naprawią i później znowu go użytkuj.

 

 

Takie jest moje zdanie na ten temat i może się różnić od zdania innych użytkowników.

Edited by Vender
Link to post
Share on other sites

 

 

Jak chcesz SCAR'a kup sobie SCAR-H od Boyi'a. Traktuj go dobrze, możesz zmienić sprężynę na słabszą, jak nie będziesz go męczyć na jakimś Li-PO 11,1V, rzucać nim, kopać rowów, orać pola to może Ci pochodzi bezawaryjnie jakiś czas, a jak się zepsuje to oddaj go na gwarancje i Ci go naprawią i później znowu go użytkuj.

 

SCAR bojacza to wyrzucenie pieniędzy w błoto: wykonanie na kiepskim poziomie i bardzo złe osiągi (jak ktoś widział jak to strzela ten wie, że ta replika może się równać co najwyżej cm.028).

Link to post
Share on other sites
Chyba się mylisz. Nie widziałem szczelniejszego i mocniejszego stockowego gearbox'a v2.

 

Możliwe,chyba jestem bliżej wersji porównywalne niż lepsze jeśli chodzi o gearboxy KWA vs. inne.Sam jestem użytkownikiem KWA i muszę powiedzieć że replika zacna.

 

SCAR od Boyi jest marnym SCARem i prawdopodobnie nie będziesz zadowolony, ani z wyglądu, ani z wykonania, ani z działania.

 

Miałem z nim do czynienia i popieram treść wyżej zacytowanego zdania w 100%.

 

Najlepiej polować na Scara od G&G.Nowy kosztuje 1500 zł.Jeśli znasz kogoś kto zna się na replikach to szukaj używek.

Link to post
Share on other sites

SCAR od Boyi jest marnym SCARem i prawdopodobnie nie będziesz zadowolony, ani z wyglądu, ani z wykonania, ani z działania.

 

Polecam lekturę w dziale AEGów, SCAR-L i SCAR-H z Boyi się od siebie naprawdę mocno różnią :)

 

Może rzucę jeszcze hasłem, bo sam nic na ten temat nie wiem, SCAR Aresa?

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...