Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vender

Użytkownik
 • Content Count

  321
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Vender

 1. Hej, hej, pytanko. Potrzebuję latarki mocowanej na szynę boczną hałerka. Najlepiej jakby miała białe i czerwone światło. Polecacie coś?
 2. Czy jest jakaś różnica w jakości wykonania (szczególnie el. wewnętrznych) między gen 3, a gen 5, czy to po prostu różnice w wyglądzie zewnętrznym?
 3. Odkopię temat. Jak tam, są posiadacze tej repliki? Jak się sprawuje?
 4. No to widzimy się jutro ;) Od której godziny można wbijać?
 5. Oo to można już w piąteczek się pojawić na miejscu? :D
 6. Używał ktoś LSC Gun belt od Condor'a ? Na pasie będzie pokrowiec na rękawiczki jednorazowe, mała apteczka, navtel. Od czasu do czasu 2x ładownice 5,56 i zrzutówka. Raczej używany będzie "raz na ruski rok" dlatego nie widzi mi się kupowanie droższych pasów ale trochę się boję tej "chińskiej wycinanki".
 7. Sorki za spam ale zapytam dla pewności, jak mam Springfielda tj. czterotakta to symulator błysku mnie nie dotyczy, c'nie?
 8. Aj waj Rabbe, Wielka Wojna powiadacie, chyba będzie trzeba przeprosić się z ASH i wrócić do zabawy :D Państwa Centralne: 1. Hajdi - Niemcy, 2. Pazur - Niemcy, 3. Lee - Niemcy, 4. Gregorius - Niemcy 5. XRayPl - Austro-Węgry, 6. Meister - Niemcy/Austro-Węgry 7. Opal - Cesarstwo Niemieckie Ententa: 1. Cortes - Wielka Brytania 2. Mareq - Wielka Brytania 3. Sikor - Wielka Brytania 4. Hubert - Wielka Brytania 5. Bullet - Wielka Brytania 6. Kolba - Wielka Brytania/Rosja 7. Domino - Wielka Brytania/Rosja 8. Grisza - Rosja 9 RuskiZił - Rosja 10. Miapow -
 9. Mogę za 350 cebulionów, a reszta gratis ;D Sorki ale nie opłaca mi się rozbijać tego na części, chciałbym to za jednym zamachem sprzedać.
 10. Sprzedam zestaw "małego" sowiety: - Pancerz CH-42 (samoróbka, niedokończony projekt) - Gimnastiorka żołnierska z patkami saperskimi - Szerokość pod pachami 2 x 65 cm Dł 85 cm Kołnierzyk 44-45 cm - Spodnie bryczesy Dł 110 cm, Pas 104 cm Cena: 350zł + gratis dorzucam furażerkę rozmiar 56 Zdjęcia
 11. Czołem, Takie pytanko do braci "ersoftowej" czy organizowane są w kraju jeszcze LARPY w klimacie Stalkera/Metro2033. Kiedyś wiela StalkerLarpów było na Śląsku, no i ofc w Nysie ale jakoś tu usiadło albo ja straciłem orientację w temacie :/ Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..
 12. Cześć, Ma ktoś plecak Raider od Helikona? Szukam opinii o tym plecaku, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Ogólnie potrzebuję niewielki plecak który: Będzie miał noszak na hełm oraz zmieści camel Source WLPS 3L. A Raider w zasadzie spełnia wymagania.
 13. Cześć wszystkim, Potrzebuję okulary ochronne z wkładką na szkła korekcyjne. Kiedyś wybór byłby tylko jeden ESS ICE, a jak to wygląda dzisiaj, bo trochę nie w temacie jestem. Dzięki za pomoc, Cheers! P.S. Soczewki odpadają. P.S.2 Artykuł z tematu Wada wzroku a ochrona oczu umarł śmiercią naturalną.
 14. Ale nie planuję się wkręcić w temat wh (wystarczy mi us i zsrr) to po prostu ma być taka awaryjna stylizacja gdyby sie okazało, że aliantów jest zbyt wiela i potrzebne by było wsparcie ciemnej strony mocy. Na początek tak jak pisałem: bluza maskująca, czapka i chlebak i opinacze. Z szelek i aramy zrezygnuję, bo choć fajnie wyglądają to raczej zbędny wydatek.
 15. Czołem robaczki, takie pytanie o Biedastylizację WH/SS. Otóż myślałem o wykorzystaniu wełnianych spodni i koszuli US (które posiadam), na koszulę założyć bluzę maskującą Sumpftarn/Splinter (zależnie co będzie dostępne; od milteca), na głowę czapkę M43, pas oraz chlebak NVA, ładownice od MP40. Kusi mnie też dołożenie szelek i A-ramy (bo mi się zawsze podobała) :) Na nogi albo sapogi kierzowe albo inne czarne buty + opinacz BW. Co o tym myślicie ? Jak nie ten temat to wiadomix co zrobić z postem ;)
 16. Nikt nie potrzebował Pattona i jego pancerniaków. Doskonałe jednostki powietrznodesantowe zarówno Amerykańska 101 jak i Brytyjska 6 DPD i ofc doborowe jednostki piechoty ;) Big Red One miały wszystko pod kontrolą i radziły sobie świetnie z atakiem jednostek Wehrmachtu i SS. Dzięki wszystkim za świetną grę!
 17. Jak w 99 DP nie znajdzie się nikt kompetentny na dowódcę to ja mogę posyłać ludzi na śmierć ;)
 18. Zagwozdkę mam. Czy ładownica 3 komorowa do Thompsona jest na długości taka sama jak ta 5-cio komorowa czy jest dłuższa ?
 19. Kilka pytań mam dot. imprezy: - Jak wyglądała sprawa z przejazdem do Chorwacji i przewożeniem szpeju? - Jeżeli to nie tajemnica to jaki był całkowity koszt tego wypadu?
 20. Generalnie spoko pomysł. Najbardziej podoba mi się ten fragment: Chociaż nie wiem czy znajdzie się tylu chętnych graczy, można by spróbować w mniejszym gronie.
 21. Cześć, Mam takie SuperMega ważne pytanie, kusi mnie bardzo aby wpaść, jest opcja bym po dotarciu na teren się zapisał i opłacił wpisowe? Oraz druga sprawa czy znalazłby się jakiś zapasowy "tracer" gdybym się pojawił ?
 22. Kurcze po raz kolejny zdrowy rozsądek i historia przegrały z poprawnością polityczną... ale jak przymknąć na to oko to gejmplej może być całkiem przyjemy. Czekam na więcej ale na pewno hajp zarył o dno.
 23. Jest jeszcze .Dzisiaj o 21 na będzie oficjalna zapowiedź. "RIP COD" :D Ciekaw jestem co zaprezentują, być może pora zaopatrzyć się w nowego pieca :) ew ps4.
×
×
 • Create New...