Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M 416 umarex gas czy elektryk


Recommended Posts

Witam jest to moj pierwszy post,jestem troche tak zwany zielony w kilku sprawach.chce zakupic swojego pierwszego airsofta.i chce przykladowo zaczac z tej gornej polki.plastikowe kopie za 200 zlotych mnie nie interesuja.moj wybor padl na heckler&koch bo najbardziej mi przypadla jego agresywna stylistyka.teraz stoje przed wyborem czy wybrac gazowego czy elektryka dodam ze interesuje mnie tylko metal body.obie wersje umarexa sa w granicach 1600-1850 zlotych zalezy mi jak najbardziej na realnosci oddawania strzalow.jesli ktos zna jakas alternatywe albo doswiadczenie z dana marka bylbym bardzo wdzieczny za jakiekolwieg info.z gory dziekuje.

Link to post
Share on other sites

Umarex rebranduje (sprzedaje pod swoją marką) repliki innych producentów-to jedno.Dwa-jeśli chcesz zacząć,to "gaziak" raczej nie będzie zbyt sensownym rozwiązaniem-trzeba go regularnie czyścić,kupować gaz,umieć wymieniać uszczelki i zawory plus regulować je.Poza tym koszt użytkowania repliki gazowej jest droższy,niż elektryka-no i raczej sezozowy (w zimie nie postrzelasz).Twoje fundusze-wystarczy spokojnie.W tej kwocie masz HK G&G i VFC...Datami tematów się nie przejmuj,w starszych postach masz często napisane konkretnie co i jak,bez niepotrzebnego nawału "mięcha".

G&G(niedostępne,spytaj kiedy dostawa)

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=6465&name=G&G_-_Top_Tech_-_TR4-18_-_Blow_Back

VFC

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=1670&name=VFC_-_VF416_L

Link to post
Share on other sites

Dziekuje kapitaniebomba za sensowna i szybka odpowiedz.fakt zgadzam sie z toba.jesli chodzi o koszta uzytkowania gazowego airsoftu nie przywiazuje do tego zbytnio uwagi to nie ma dla mnie znaczenia.finansowo jestem niezalezny.chodzi mi o jak najbardziej odwzorowana replike m416 lacznie z odznaczeniami i bajerami typu ruchomy zamek.w zimie raczej tez nie mam zamiaru uzytkowac tej broni.na poczatek raczej mysle o tej broni jako dodaniu do kolekcji i osiagi w strzelaniu.(im dalej tym lepiej) czy w tym przypadku jest to dobry wybor?czy jest jeszcze inny gaziak m416 innej firmy?z gory dziekuje za pomoc

 

Ciekawa oferta G&G jest to rowniez gaziak?

Link to post
Share on other sites

Nie, t-418 to oznaczenie modelu G&G. Jest HK416. M416, HK M4 to stara nazwa, która wbrew pozorom istniała, póki nie naruszyło to praw Colta do nazwy. Tak jak koledzy wyżej pisali: chcesz realizmu - kup gaziaka VFC, ale licz się z większymi kosztami. Chcesz coś pomiędzy kosztami a realizmem - bierz G&G.

Edited by spartanaqa
Link to post
Share on other sites

Dziekuje spartanaqa i Aiven za konkretna odpowiedz.nie zawiodlem sie na tym forum.rozgladam sie rowniez za bronia boczna,jaka jest beretta r93 jakies konkretne sugestie?rowniez gaziak slyszalem ze jest zbyt mocny jesli chodzi o fps...a to sie wielu nie podoba....

Edited by SnAk3mS
Link to post
Share on other sites

Z bronią boczną jest tak, że najczęściej używamy jej w ciasnych pomieszczeniach, przez co potrzeba mniejszej mocy aby nikogo nie skrzywdzić, bo dostać z 450 fps np. w dłoń może zaboleć.

 

 

PS. Czemu nie używasz polskich znaków, ani dużych liter na początku zdania?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...