Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FGP9 kilka pytań odnośnie brzydala.


Recommended Posts

Witam.

Tak się zastanawiam co myślicie o tej replice, prócz tego, że jest brzydka? Znalazłem to w końcu na Allegro, bo nigdy nie widziałem, a temat się już kiedyś u mnie pojawił w głowie, ale trochę zaniedbałem poszukiwania.

 

http://allegro.pl/pistolet-asg-magpul-fpg-kal-6mm-full-auto-i2364959129.html

 

Jak to wygląda z bliska? Gdzie to można obmacać na żywo? Czy cena 1500 zł :bialaflaga: jest możliwa do negocjacji na przykład w układzie takim, że kupię samą nakładkę, a Glocka osobno i wyjdzie mnie to powiedzmy 800 zł? Glock chyba jednak powinien mieć przedłużenie lufy z tego co się orientuję? Nic na temat tej repliki tutaj na forum nie znalazłem, prócz tego, że jest brzydka (bo jest) ale chciałbym się dowiedzieć co tam w środku siedzi, czy ktoś to już macał i jak się sprawuje.

Przyznam szczerze, że gdybym otrzymał informację, że ta paskuda za jakiś dłuższy czas będzie kosztować 700 zł, to bym się skusił.

Link to post
Share on other sites

Oj sądzę że raczej jeszcze nikt tego cuda nie kupił. Didi ma rację, wynalazek postawiony na Glocku 18c KWA, więc co do motoryki to jest znana. Natomiast jak się całość zachowuje to musisz chyba szukać na obcojęzycznych forach.

Sądzę też że zdecydowanie taniej wyjdzie jak kupisz samą nakładkę a Glocka założysz sam. Lecz też niestety będziesz musiał na cudzoziemskich sklepach szukać.

I po szybkich poszukiwaniach :

-KSC plus licencjonaowana konwersja na AsiaHobby nim się skończyła kosztowała 398$plus P&P

-KWA plus licencjonowany korpus na AsiaHobby jest i kosztuje 299$ plus P&P(ten sam zestaw który pokazujesz)

-Kit bez pistoletu (dla KSC/KWA) kosztował 225$ ale też już się wyprzedał.

Na WGC wygląda to tak:

-FPG/KSC 299$ wyprzedany

-Kit 225$ tez wyprzedany

Ebairsoft:

-Kit za 236 $ (wysyłka w cenie).

Więc jeżeli dysponujesz mozliwością zakupów zagranicznych polecę kupić kit na Ebairsofcie.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Droga zabawka..o ile samego Glocka mógłbym kupić, to już konwersji za prawie 900 zł nie bardzo. No cóż, teraz liczyć tylko, aż ta konwersja straci na cenie albo gdzieś się uda za małe pieniądze wyrwać cały zestaw w co wątpię, bo jeszcze polskiej recenzji nie znalazłem.

Niemniej dziękuję bardzo za odpowiedzi i linki :-).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...