Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siema, zwracam się do was o rade mianowicie planuje kupić replikę typu Ak i nie moge sie zdecydować na oku mam replke boya rk-03 i replike cymy. Odrazu mówię ze czytalem i o tej replice i o tej. Z tego co wyczytałem cyma ma bardzo dobry gerbox a co do body to juz nie z kolei rk ma pancerne body ale ger box juz nie... Bardzo kieruje się wyglądem, co do gerboxa i tak w obu replikach zostanie lekki tuning na rof i prace. Ale dalej nie mam pojęcia co wybrać. Z góry dzięki bardzo

Link to post
Share on other sites

W obu replikach body jest stalowe . Jednak Rk ma więcej części stalowych (ale to zależy na jakie trafisz - są wersje full steel ale i są też stal+metal ) .

 

Ja bym wybrał Rk , ponieważ jest lepiej wykonane (moim zdaniem) od cymy . A co do "pancerności" - szkielety praktycznie się nie różnią od siebie grubością .

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

A ja powiem tak ,jeśli chodzi Ci o wygląd to bierz Boyi ,a jeśli o wytrzymałość i bez problemową pracę to Cymę.

Boyi ma mega syfiaste GB,za to Cymy nie moi się M140-150 (sprawdzone na własnek skórze).

Edited by Ryba1993
Link to post
Share on other sites

Bez przesady, że syfiaste. Ludzie używają je na 11.1 lipo i jakoś strzelają. Mój od roku ciągłego strzelania też nie daje dużych oznak zużycia. Jedna rzecz, która mnie zastanawia w GB Boyi to mianowicie to, że na stockowej batce tłok potrafi się często zaciąć. Generalnie bateria Boyi jest o kant d... rozbić. Raz działa, raz nie.

Link to post
Share on other sites

A panowie lepiej kupic ze stałą kolba czy ta składana na pół ? Bo chce zamówić Rk jednak dostanie do srodka lufe prec gumke zielona G&G i potem jak bedzie kasa i czas to w gerb jakieś kable nisko-porowe zebatki chyba ze te sa dobre ?? i co jeszcze polecacie tak na 450 fps + dobra szczelnosc ukladu i ladna praca razem z rofem ?

Link to post
Share on other sites

Jak masz wybór RK-06WS, a RK-03, to lepiej 06WS. Natomiast jeżeli chcesz replikę ze składaną kolbą, to sprawdź (magnesem), czy zatrzask masz stalowy, czy ze znalu. Jak ze znalu, to wymień (chyba 35zł taki kosztuje) i będziesz mieć spokój.

Link to post
Share on other sites

@Dread Nie no biorę RK-06WS A wiecie moze gdzie kupie taka?? full steel ?? Aha no i czy możesz mi doradzić w co zapakować w nią żeby miała 450 fps itp to co wyżej pisałem ?? Dzieki z góry ;p

 

 

@Na taiwanie byla ale juz wykupili bo jest tylko składana ;) a ja bym chciał ze stała kolba bo potem może pokuszę się na ostre drewna albo coś ;) Chyba ze polecasz składana ?? sam nie wiem ;p bo i ta i ta chyba nie jest zla...

Edited by xchalan
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...