Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Boczniak do 400zł.


Recommended Posts

Napisz:

- co Ci się podoba,

- czy stylizujesz się na jakąś formację,

- czy ma to być replika do CQB,

- jaką masz replikę główną?

Bo w przeciwnym przypadku będziesz miał lawinę informacji na zasadzie "każda pliszka swój ogonek chwali"... :maniak_jezyk2:

Link to post
Share on other sites
Napisz:

- co Ci się podoba,

- czy stylizujesz się na jakąś formację,

- czy ma to być replika do CQB,

- jaką masz replikę główną?

Bo w przeciwnym przypadku będziesz miał lawinę informacji na zasadzie "każda pliszka swój ogonek chwali"... :maniak_jezyk2:

 

 

- (wygląd)Podoba mi się w zasadzie wszystko bez elementów drewnianych, lub na takie stylizowane

(ściśle)Nie miałem styczności z żadnym egzemplarzem więc raczej odpowiedzi nie udzielę, wiele lat grania w CS'a nauczyły mnie kochać Desert Eagle'a.

 

- Nie, wchodzę w skład drużyny związanej z 3. kolegów, na razie 'toczymy walki' tylko w swoim gronie.

 

- Nie, jak już wspomniałem nasze rozgrywki ograniczają się do paru osób, ma to być typowa replika zastępcza, gdyby mi brakło amunicji itp.

 

- Mam chińską CYME AK CM.028- nie narzekam, budżet jest jaki jest.

 

Ponadto nie pragnę na razie jej kupować, chce wyciągnąć wnioski i rady etc.

Link to post
Share on other sites

Jasna sprawa :D

Najczęściej zdycha zbijak zaworu. Drugi w kolejności albo raczej na równi jest szkielet wewnętrzny tzn jego szyny oraz zamek, tez jego szyny (wyciera się razem ze szkieletem). Tylko zbijak zaworu jest dostępny. Potem klamka przestaje się przeładowywać, na chwilę pomaga podkładkowanie BBunitu a potem jest znów to samo.

Link to post
Share on other sites

To chyba lepiej kupić R17 Army :zastanawia:.

 

 

Szczerze?Tak i nie.Jak każda replika ma swoje wady,ale zaskakuje mnie negatywnie coraz częściej.Jak dasz za dużo smaru to ci kulek nie bierze,jak dasz za mało to zamek się blokuje.Teraz używam gęstego olejku silikonowego i jest git.Komorę hopa trzeba było rozkręcić i podłożyć pod ten pierdzielnik kawałek rurki termokurczliwej.Jak bym miał jeszcze raz wybierać,to bym się zastanowił,czy nie dołożyć do marujca,albo nie wziąć innej repliki jak np r27,r28,ale że jest to replika za 250zł to narzekać nie mogę.Spasowanie jest dobre,mało luzów,no i mam oznaczenia glocka ^^

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Tylko i wyłącznie używany pistolet od Tokyo Marui. KWA padają po roku-dwóch, po tym czasie nadają się do kosza, a nie do naprawy. Tak, miałem właśnie Glocka od KWA i to była padaka :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...