Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

www.airsoft-militaria.pl ze Szczecina!


Recommended Posts

Chciałem się z wami podzielić moimi doświadczeniami ze sklepem airosft-militaria...

Był to pierwszy sklep w jakim robiłem jakiekolwiek zakupy airsoftowe (początkujący;) ) i jeżeli tylko będę mógł to chyba ostatni ( poza specshopem gdzie mam rzut beretem po kulki itp. rzeczy potrzebne na "gwałt")

Zaczęło się od munduru... szukałem DPM z demobilu i jakoś natrafiłem na ich stronę... Cena całkiem całkiem zobaczymy co z tego wyjdzie - pomyślałem... mundurek dostałem świetny i jeszcze kod na 10% rabatu na następne zakupy :)

W końcu nadszedł czas na zakup repliki ( wcześniej na plastikowym fa-mas'ie kumpla jechałem) a jak już DPM miałem to l85 jak najbardziej pasuje ;)

 

a że aresy drogie to jedyne wyjście... ARMY (świadom jego legendarnych wad)

 

szukałem w wielu sklepach... taiwangun etc. wszędzie ceny ~750 zł więc sprawdziłem czy airsoft-militaria posiada coś takiego... i otóż jest! za 629 zł... dużo mniej od konkurencji

 

fakt faktem... asortymentu aż tak wiele nie ma jak na internetowych "gigantach" ale można znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy w ciekawych cenach... a dodając 10% rabatu to już sami wiecie ;)

 

eLżunia przyszła taka jaka miała być... wraz ze swoimi wadami konstrukcyjnymi ( ehhh te małe 4-letnie chińskie rączki nie mają pary by dokręcić śrubki ;) )

 

Jestem naprawdę zadowolony z jakości obsługi tego sklepu a najbardziej z cen

Naprawdę zachęcam do współpracy z tym sklepem...

 

Ktoś może również miał z nimi do czynienia?

 

Pozdrawiam

Edited by Quorton
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...