Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, kupiłem taką: http://www.taiwangun.com/akumulatory-i-ladowarki/akumulatory-8-4v/akumulator-nimh-3000-mah-8-4v-typ-large-8fields.html baterię. Ładowałem ją stockową ładowarką, dołączoną do tej: http://gunfire.pl/product-pol-1152189562-MP5-SD5.html repliki.

Ładowałem tyle ile "wyszło" ze wzoru, czyli 9 h. I gdy podłączyłem baterię do repliki, po naciśnięciu spustu replika nie strzela tylko tak jakby "pyka".

Co może być przyczyną? Replika, bateria, czy stockowa ładowarka. Dodam że podczas ładowania, ładowarka straszliwie się nagrzała.

Link to post
Share on other sites

"Wydać 100,- na aku, ale zażydzić na ładowarkę :D

 

Moim zdaniem aku Ci po prostu padł. "

 

 

Jak mógł paść skoro pierwszy raz ładowałem?? No chyba że sprzedali jakiś zepsuty, ale to chyba nie jest możliwe. W końcu to taiwangun.

 

 

"Albo źle podłączyłeś batkę."

 

Tego się nie da źle podłączyć.

 

A i jak parę razy nacisnę na spust przy podłączonej batce, to też się szybko te wtyczki nagrzewają. Ale to chyba jest normalne

Edited by ws96
Link to post
Share on other sites

Ja tu strzelam na bezpiecznik bądź gdzieś jest przebicie. A taką wtyczkę da się źle podłączyć przeważnie jak ktoś pomiesza wejścia i + podłączy do - a - do +. Jeżeli masz minimalne zdolności psychomanualne i nie boisz się tknąć śrubokręta to odkręć stopkę chwytu pistoletowego (dwie śrubki +) wyjmij silnik podłącz same kable od silnika i na wyjętym silniku sprawdź czy ruszy. Też sprawdź czy replika strzeli na stockowej batce bo może być tak że po prostu zaliczyła zacinkę co jest prawdopodobne w replice chińskiej.

Edited by Matison
Link to post
Share on other sites
W końcu to taiwangun.

 

:bialaflaga:.

 

Mówiłem,że to bezpiecznik lub kable ale nie narzucajcie mu od razu,że ma za duży opór i od razu musi szukać T-shapeów/deansów.

Spróbuj strzelić albo cokolwiek zrobić kiedy wyjmiesz bezpiecznik,jeśli zadziała to kupisz sobie nowy :maniak_OK:.

Link to post
Share on other sites

Jeśli bateria napędza inną replikę wymień okablowanie. Jeśli inna bateria napędza Twoją replikę a Twoja bateria nie działa w innej, pomyśl o zmianie baterii. Jeśli inna bateria napędza Twoją replikę i Twoja bateria napędza inną, wymień okablowanie (nigdy nie zaszkodzi).

Link to post
Share on other sites

"Spróbuj strzelić albo cokolwiek zrobić kiedy wyjmiesz bezpiecznik,jeśli zadziała to kupisz sobie nowy ."

 

Wyjąłem bezpiecznik, podłączyłem nową baterię i po naciśnięciu spustu nic się nie stało. Nawet żadnego pyknęcia nie było. A jak podłączyłem starą baterię to pyknięcie było. :D Trochę to dziwne

Link to post
Share on other sites

Na 1000% procent jest to wina zbyt długiego ładowania baterii. TO NIE JEST WINA ŻADNEGO BEZPIECZNIKA, ANI KABLI. Miałem to samo. Musisz tą baterię rozładować, a następnie ładować 6h (nie więcej). Na 100% rozwiąże to problem.

 

EDIT:

Heh, sry nie przeczytałem ostatniego posta :D

Edited by Brick
Link to post
Share on other sites

Hehe, nie ma sprawy. Sam trochę przepuściłem replik (szczególnie Ak) przez swoje ręce więc mniej więcej 'kumam' temat. Każdy Ci będzie szukał jakiegoś rozwiązania z cylindrem, kulkami, lufą itd. Po prostu trzeba zacząć od tych najprostszych metod, a potem grzebać dalej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...