Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 JG608 czy CM028.


Recommended Posts

To mój pierwszy post na forum więc od razu się przywitam . A więc witam ;))

Mam zamiar od wakacji rozpocząć przygodę z ASG. Mam problem z wyborem repliki.

Spodobały mi się L:

 

http://www.airsoft-militaria.pl/product-pol-113-G36-JG608.html#projector_components_hidding

 

http://www.airsoft-militaria.pl/product-pol-503-Karabin-CM028.html#projector_components_hidding

 

Tylko nie wiem czy do AK będzie dało kupić kolimator.

 

Jeśli polecacie jakieś inne repliki to prosił bym o odpowiedź .

 

Aha mój budżet to do 450zł za samą replikę.

 

Z góry dziękuję :PP

Link to post
Share on other sites

Ja bym ci radził replikę kupować na przykład z taiwangun.com .

Gieta - będzie dobra na początek, ale poczytaj opinie o sklepie bo nie wiem przypadkiem czy ci tam ziemniaków nie przyślą zamiast repliki :D.

Kałach - jak chcesz kolimator to weź http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-028-a-tactical.html albo jak wolisz coś bardziej "taktykal" http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-028-c.html .

Link to post
Share on other sites

Gieta - będzie dobra na początek, ale poczytaj opinie o sklepie bo nie wiem przypadkiem czy ci tam ziemniaków nie przyślą zamiast repliki (...)

Jestem niemal pewien, że kartofle, radzę omijać ten sklep.

 

Gietę możesz wziąć , polecam ją szczerze.

Będziesz się strzelał w lesie czy w budynkach, jest to dosyć ważne przy wyborze repliki :).

 

Również polecam Gietę, ale w wersji G36K. Jest nieco droższa, ale z uwagi na długość, bardziej uniwersalna od wersji C, lub pełnowymiarowej.

Jeśli chodzi o kolimator, to do Giety najlepiej pasuje (podobny do używanych do broni ostrej) AAOK80, niestety, jest koszmarnie drogi. :icon_cry:

Link to post
Share on other sites

G36 jest lepsza niż Ak od cymy

A więc tak. Niektórzy od razu Cię zjadą że cm.028 jest nie do zajechania a JG przy tym słabo wygląda.

Mój przykład. Mam G36 z szyną od wersji C. 2 letnia używka. I jak przyszła to natychmiast zobaczyłem że do wymiany jest gumka HU i dysza. I śmigałem dalej na stockowych częściach. A teraz włożyłem nowy tłok,głowicę tłoka,springa(sp120) i prowadnicę sprężyny. I myślę że śmiga pięknie. A na ostatniej strzelance mojemu koledze padła 0.28. Nawet jej nie rozkręcał tylko powiedział że wyśle do taiwan'a bo tam ją kupił i ma gwarancję. Więc wiesz to opinia jest podzielona. Ja osobiście Ci polecam G36K.

Link to post
Share on other sites

A więc tak. Niektórzy od razu Cię zjadą że cm.028 jest nie do zajechania a JG przy tym słabo wygląda.

Mój przykład. Mam G36 z szyną od wersji C. 2 letnia używka. I jak przyszła to natychmiast zobaczyłem że do wymiany jest gumka HU i dysza. I śmigałem dalej na stockowych częściach. A teraz włożyłem nowy tłok,głowicę tłoka,springa(sp120) i prowadnicę sprężyny. I myślę że śmiga pięknie. A na ostatniej strzelance mojemu koledze padła 0.28. Nawet jej nie rozkręcał tylko powiedział że wyśle do taiwan'a bo tam ją kupił i ma gwarancję. Więc wiesz to opinia jest podzielona. Ja osobiście Ci polecam G36K.

G36K jest fajna, ale G36 wg. mnie jest lepsza, można dużo przerobić i mieć ciekawy karabinek maszynowy

Link to post
Share on other sites

O ludzie. W obu replikach można coś przerobić i dopasować wszystko pod siebie.

Tak czy siak - obie repliki są godne polecenia, teraz wybór należy do Ciebie, czy bardziej pasuję Ci coś z niemieckiej zbrojowni, czy może jednak wolisz ruski zabytek z szynami, czy też z imitacją drewna. Proste.

 

 

Edit : Literówka.

Edited by Cichy112
Link to post
Share on other sites

Fakt, że jeżeli chodzi o wykonanie zewnętrzne, to gieta jest bardziej realistyczna, z tego względu, że wykonana jest z tworzywa, tak samo jak wersja ostra...

Ale tak jak pisałem. Niech teraz chłopak poprzegląda sobie zdjęcia, i bierze to co mu bardziej odpowiada wizualnie, bo ani na 1wszej, ani na 2giej replice nie powinien się przejechać.

Link to post
Share on other sites

Teraz się napaliłem na tą Giete ale nie wiem z jakiego sklepu ją kupić bo na taiwangun.com są powyżej 600zł a ja mam tylko 450 :(

Podoba mi się ten CM.027 A TACTICAL ale to ma 360fps a ja chce coś do 350fps . Bo chciałem jeździć na strzelanki a przeczytałem że w budynkach do 350fps.

Link to post
Share on other sites

Teraz się napaliłem na tą Giete ale nie wiem z jakiego sklepu ją kupić bo na taiwangun.com są powyżej 600zł a ja mam tylko 450 :(

Czytałeś mój post? Wrzuciłem tam link do G36K - zabraknie Ci 10.- zł + koszty przesyłki.

 

(...) Bo chciałem jeździć na strzelanki a przeczytałem że w budynkach do 350fps.

Gieta też ma więcej niż 350 fps. Nie wszędzie ograniczenia są < 350. Po pierwsze musisz zdecydować czy chcesz replikę uniwersalną, czy tylko do CQB - bo i takie są, po drugie, jeśli jedziesz na strzelankę gdzie jest teren mieszany i ograniczenie do 350, wystarczy wymienić sprężynę na slabszą.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...