Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika broni do 100zł


Guest tomekxtreme

Recommended Posts

Guest tomekxtreme

Witam,

mam do Was pytanie. Chciałbym kupić jakąś replikę broni maksymalnie do 100zł (najlepiej z wysyłką). Miałem i w sumie to mam jakiegoś Galaxy G.1 i w sumie dla mnie był niezły, bo moim jedynym celem będą puszki po piwie. Nie wymagam czegoś co je rozwali tylko, żeby można było z jak największej odległości w nie trafić. Preferuję tylko broń krótką coś jak np. Beretta. Czy jest sens w ogóle pakować się w broń gazową ? Na ile wystarczają typowe naboje ? Widziałem nabój 12g i zbiorniki 1000ml - czym to się dla mnie różni i jak to się ma do ilości wystrzałów ? Proszę o podanie kilku waszych faworytów i jeżeli można to kilka słów opisu dlaczego, polecacie akurat ten model.

Z góry dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz strzelać tylko do puszek to kup sobie wiatrówkę.

 

Naboje 12g to naboje z CO2. Butle 1l to butle z GreenGasem, czyli propanem z dodatkiem olejku silikonowego. Nabój wkręcasz w magazynek/replikę i strzelasz, z butli gaz musisz "przelać" do zbiornika w magazynku/replice. Z jednego naboju można strzelić od 60 do 100 razy. Co do GreenGasu nigdy nie prowadziłem statystyk.

Link to post
Share on other sites
Guest tomekxtreme

Wiatrówek nie chcę. Czy z moimi wymaganiami sprężynówka będzie ok ? Czy mam sugerować się tym co na Allegro podają w tych FPS jeżeli chodzi mi o zasięg ?

Np czym dla mnie różnić się będzie: http://allegro.pl/nowosc-pistolet-beretta-280-fps-gratisy-i2428169013.html od http://allegro.pl/beretta-m92-target-hpa-golden-spring-250-fps-i2400347850.html

Link to post
Share on other sites

Jak już koniecznie chcesz coś z ASG, to Desert Eagle od UHC wśród sprężynowych (dopóki nie szarpiesz za spust na "safe", to jest nie do zajechania).

Z broni długiej, to M47. W tym limicie cenowym, to jedyne, co będzie się do czegoś nadawało. Ze springów oczywiście.

Link to post
Share on other sites
Do stu złotych z gaziaków wszyscy polecają Berettte od STTI, jest podobno nie do zniszczenia. Wiec myśle, że warto kupić takiego gaziaka.

Nie głoś HEREZJI! Beretta STTI jest co najwyżej znośna!! Przestań myśleć, bo Ci to nie wychodzi!!!

 

Nie ma DOBRYCH gazowych replik pistoletów w granicach cenowych do 100.- PLN!

@tomekxtreme, dobrze Ci radzą @lisudml1991 i @Winiacz.

Jeśli nie chcesz wiatrówki, to M47 albo klamka-spring będzie najlepszym rozwiązaniem.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
Guest tomekxtreme

Nie musi to być gazówka. Wystarczy mi lepsza sprężynówka niż Galaxy G.1 która nawet spełniała moje oczekiwania (miała tylko za mały magazynek i czasem wypadały z lufy kulki po przeładowaniu) - celność miała znośną z odległości ok. 10 metrów.

 

Co do springa - to obojętnie który z tej grupy czy jakiś konkretny ? http://allegro.pl/listing.php/search?category=15043&string=spring+

Edited by tomekxtreme
Link to post
Share on other sites

Ale wiatrówek nie chcę ze względu na wymiary. Allegro niekoniecznie - po prostu posiłkuję się tym co tam znalazłem.

 

Wiatrówki mają takie same wymiary ja repliki, więc nie widzę problemu. To tak jakbyś powiedział "nie kupię słonia, bo ma inne wymiary niż słoń"

Link to post
Share on other sites
Guest tomekxtreme

Jestem zielony w tym temacie, więc dla mnie wiatrówka to broń o długości ok. 40 cm jeżeli się mylę, to mnie poprawcie :)

 

To co w końcu 44mag czy któraś broń ze springów ? :)

Link to post
Share on other sites

Mówiąc "wiatrówka" przedmówcy mieli na myśli wiatrówki zasilane CO2, które również są replikami pistoletów, a od ASG odróżnia je głównie kaliber i energia.

 

Jeśli chodzi o ASG - Beretta od STTI będzie wyborem lepszym niż jakakolwiek krótka replika sprężynowa w tej cenie - jeśli tylko będziesz uważał na magazynek. O ile w przyszłości zaczniesz strzelać się z innymi graczami, taka Beretta będzie dobrze pełniła rolę repliki bocznej - zarówno latem jak i zimą.

Link to post
Share on other sites

Polecił bym Ci dozbierać troszkę pieniędzy i kupić coś porządniejszego , pochodź po okolicy zbieraj aluminium , miedŹ , mosiądz itp.

Sam uzbierałem tak 350 złoty na swoją replikę , lecz to tylko moja opinia.

 

Pozdrawiam .

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
Guest tomekxtreme

Czyli te modele, ktÓre podlinkolwalem w swoim ostatnim poscie to te same modele? Bo majĄ rÓzne pojemnoŚci magazynkÓw

 

Co do kasy to nie mam z niĄ problemÓw, zbieraĆ aluminium nie muszĘ, ale wiĘcej pieniĘdzy nie chcĘ wydacĆ bo rÓwnie dobrze mÓglbym wydaĆ 1000zl tylko dla puszki do ktÓrej bedĘ strzelĆ to nie ma to zadnego znaczenia.

 

 

Proszę o staranniejsze pisanie postów.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
Guest tomekxtreme

Nie chcĘ wiĘcej wydawaĆ. KtoÓy model z tych UHC mam wybraĆ?

Arend- siedzĘ na telefonie i nie mam tu polskich znakÓw.... Takze wybacz.

 

 

 

Masz polskie znaki, tylko niechce Ci się ich pszukać. Także nie wybaczę

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...