Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bateria do Sig Sauera


Recommended Posts

W takim razie ja mam jakiegoś skurczonego 552 TM bo ile bym się nie nasiłował z 9,6v na ogniwach mini , to nadal nie chce się domknąć .

Pakiet jest sporo mniejszy od 9,6v i jest jednym z najmniejszych sensownych dostępnych na rynku .

 

Jeżeli się nie zmieści to pozostaje tylko zasilać replikę energią z kosmosu .

Link to post
Share on other sites

Miałem siga 552 co prawda JG ale pod dekiel niestety nie wchodziło nic więcej po za 8,4 na ogniwach mini, moja propozycja jest taka żeby wypuścić kable na bok i kupić puszkę na baterię. Ja tak zrobiłem i bez problemu wkładałem lipo albo 9.6 na mini.

Link to post
Share on other sites

Sześcioogniwowe 9,6v ? Nigdy czegoś takiego w rękach nie miałem .

Z resztą cały czas pisałem o 9,6v na ogniwach mini , który to pakiet ma 7 ogniw .

 

Nie rozumiem w ogóle twojego podejścia do sprawy . W każdym temacie najpierw piszesz że absolutnie się nie zgadzasz z tym co piszą poprzednicy a później długo siedzisz i dumasz jakby to uargumentować .

 

Podany przeze mnie pakiet jest mniejszy niż dedykowane 8,4v . Nie trzeba się z nim bawić w przycinanie docinanie i pasowanie , żadnych puszek na zewnątrz .

W dodatku jest to Li-po które działa dużo lepiej niż Ni-MH i dużo lepiej znosi zimno .

 

Jeżeli masz więc jakieś gotowe rozwiązanie do podania to wszyscy się ucieszą .

Jeżeli nie to oczywiście również wygrałeś bitwę w tym temacie więc proszę nie zawracaj sobie już nim głowy i przejdź do następnego :]

Link to post
Share on other sites

Pakiet NiMH/NiCd mający napięcie 9,6V i 7 ogniw? Nowe ogniwa jakieś zrobili o napięciu znamionowym 1,37V? :teeth:

 

Najpierw 9,6V z sześciu ogniw, później z siedmiu, jeszcze chwila i dojdziecie do prawidłowej liczby ogniw ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...