Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam chcĘ kupić cm045a tylko są jakieś ściemy z cenami :

Taiwan http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-045a-cm.html

Zbrojownia http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=1138&manufacturers_id=52

Banzaj http://www.militaria.banzaj.pl/Cyma-AKS-74U-CM-045A-p320625-sklepy.html

To jest ta sama replika (chyba) więc czemu ceny są takie ?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Ponieważ każdy sklep ustala własną marżę. Jeden np. weźmie dla siebie 290 inny 310zł.

A link do Taiwangun'a nie działa. W ogóle ich strona nie działa w tej chwili (nie wiem czy tylko mi, czy serwer im padł).

Czyli mogę kupić z zbrojowni i będzie to ta sama broń jak z taiwanu ? :O

 

Proszę żebyś w swoich postach stosował WSZYSTKIE zasady poprawnej polszczyzny.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Kurcze ładnie podskoczyła cena....Ja się czaiłem na nią jak była za 500zł w specu. W końcu udało mi się skołować kasę to oni promocje zrobili....460zł.Bardzo fajna replika obecnie downgrade mam na 350fps jako boczniak. Wcześniej w lesie na stocku dawała rade bezproblemowo. Jedynie badziewny był magazynek co się popsuł(kumplowi z ekipy tez) w ciągu miesiąca.

Link to post
Share on other sites

Kurcze ładnie podskoczyła cena....Ja się czaiłem na nią jak była za 500zł w specu. W końcu udało mi się skołować kasę to oni promocje zrobili....460zł.Bardzo fajna replika obecnie downgrade mam na 350fps jako boczniak. Wcześniej w lesie na stocku dawała rade bezproblemowo. Jedynie badziewny był magazynek co się popsuł(kumplowi z ekipy tez) w ciągu miesiąca.

Maga to najlepiej kupić metalowego, przynajmniej tak mi radził kumpel bo ten mag pomarańczowy to gówno ;/

Link to post
Share on other sites

Do AK74 prawdę mówiąc produkowane są tylko plastikowe magi. W warunkach airsowtowych owszem można stosowac magi metalowe od AK(47) ale w takim wypadku z miejsca spada look factor a co za tym idzie lans.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Do AK74 prawdę mówiąc prdukowane są tylko plastikowe magi. W warunkach airsowtowych owszem można stosowac maagi metalowe od AK(47) ale w takim wypadku z miejsca spada look factor a co za tym idzie lans.

Tak naprawdę to nie powinny być plastikowe, a bakelitowe - a to już różnica. Wg mnie do 74 w AS można pchać i metalowe i te gówniane plastiki, bo i tak to nie będzie w obu przypadkach tak, jak być powinno.

Link to post
Share on other sites

Są, są. Ale prawidłowo według standardów czerwonych powinny być bakelitowe i tak się najlepiej prezentują.

Przekładanie flaków z jednego maga do drugiego to niestety duży koszt, ale jakie będzie po tym efekt!

Link to post
Share on other sites
A maga można wcisnąć w skorupę od bakelita.

Owszem, można, ale cena przeraża. Pasujące magazynki G&P kosztują po 80zł za sztukę, do tego skorupa bakelita za kolejne 80, a że to midy, to warto mieć kilka i nagle wychodzi, że za wypchanie jednej ładownicy musimy dać tyle, co za nową replikę.

 

Maga to najlepiej kupić metalowego, przynajmniej tak mi radził kumpel bo ten mag pomarańczowy to gówno ;/

Uwierz mi, lepiej biegać z pomarańczowym, niż kaleczyć replikę metalowym magazynkiem od 47.

 

Metalowe też są.

Koszerne tylko do rumunów.

Link to post
Share on other sites

Koszerne tylko do rumunów.

Ja tam Rumunem nie jestem.

 

kbk wz.88 Tantal

 

_Tantal_02.jpg

 

Jeśli dla Ciebie 040c i 103 to to samo, to współczuję.
A co to niby jest 040c? AK-74M, tak? Panowie, przypominam że od roku 1991 wszystkie produkowane wersje AK-74 w Rosji mają zgrzewane wszystkie(!) elementy na lufie, a nie kołkowane jak w "replikach". W naszych zabawkach jest tyle odstępstw od oryginału, że co niektórzy mogli by się załamać. Dlatego dla mnie podczepianie magazynków 7,62 pod "replikę" AK-74M w celu dorabiania ideologi AK-103 nie powinno być jakoś specjalnie tępione.
Link to post
Share on other sites
I full koszerna opcja.
Niestety nie. To co pokazałeś na obrazku trudno jest zidentyfikować, ale nie jest to AK-103, bo nie ma składanej kolby.

CM.048A również nie ma składanej kolby. To tak jakbyś na AKMS mówił że to AKM. Bez przesady.

 

Co do zdjęcia. Zapewne jakiś amerykański wymysł, Aresnal czy coś.

Link to post
Share on other sites
Ja tam Rumunem nie jestem.

Tantal miał troszkę bardziej spłaszczone dolne wystajki w porównaniu z rumunem, ale fakt, nowe cymowskie mogą też replikować Tantala i to używając mniejszej wyobraźni, niż w przypadku CM040c i AK-103 :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...