Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dobór kolimatora do ak-74


Recommended Posts

Szczerze mówiąc to chyba każdy kolimator/celownik potrzebuje montażu (np. http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_127&products_id=5636&name=Cyma_-_Szyna_RIS_-_AK_Top_Rail_-_20mm#!prettyPhoto tylko teraz niedostępne). A sam kolimator to już według twojego widzimisię (mówię o wyglądzie bo firmy są różne).

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Od razu to załozysz tylko dedykowane rosyjskie kolimatory ( Cobrę lub PK-A ) Natomiast na podstawę z RISem montowaną na bocznym montażu mozesz zamontować dosłownie wszystko (efekt wizualny i koszerność pomijam).

Można tez postarać się o montowane w miejsce okładek chwytu przedniego lub na kolanko gazowe moduły z szynami, na które też możesz zakładać co ci się tylko spodoba.

Inną metodą jest poszukanie szyn montowanych nad pokrywą komory zamkowej (takich od Tantala lub Beryla) albo wręcz całej pokrywy z integralną szyną (ale akurat tego rozwiązania nie polecę ze względu na małą stabilnośc pokrywy).

 

U mnie na jednym kałaszu wisi na bocznej podstawie celownik optyczny, na drugim siedzi kolimator Rusak ( na przerobionej pokrywie komory zamkowej).

Link to post
Share on other sites

Eotech na ak wygląda.. dość dziwnie, taki mały grubasek : )))

Aimpoint lub ACOG wg mnie wygląda najlepiej.. Ale o gustach się nie dyskutuje więc wybierz to co Tobie się najbardziej podoba.

 

@Edit: literówka.

 

@Edit 2:

Ot.

Nie wiem co wy macie z tym 'wiem że to acm', 'acm to gówno' itp.

Mam obecnie 2 kolimatory od ACM, i spisują się rewelacyjnie jak na swoją ceną. Posiadam też chest rig, który jest świetny, nic się nie pruje, nic nie pęka.

Jakaś moda na to 'acm to gówno' ?

Edited by asekrutor
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...